Snad každá žena je příliš zaměstnaná a zaneprázdněná. Mnohdy se stává to, že se neustále ohlíží na druhé, snaží se o to, aby se ostatní měli dobře, a sebe odsouvá na vedlejší kolej. Život v dnešní době je plný stresu a spěchu. Je potřeba občas vypnout, uvolnit se a relaxovat. Stres se totiž podepisuje i na našem vzhledu. A nejen tam. Pokud se neumíme správně alespoň občas uvolnit, budou se na nás navalovat další a další starosti, které následně můžeme zvládat hůře právě v důsledku neustálého stresu a tlaku.
zdravá snídaně
1) Sportujete?Pokud ne, tak to určitě zkuste. Najděte si půlhodinku a jděte si zasportovat – kolo, běh, brusle, plavání… Každý si musí najít to svoje. Sportováním se uvolňují endorfiny a odplavuje se stres. Vyčistíte si hlavu, nadýcháte se čerstvého vzduchu, rozproudíte krev v těle a určitě se budete cítit lépe. Pokud nejste milovnicí sportu, vyzkoušejte procházku – v přírodě, klidně i ve městě. Kdekoliv, kde se budete cítit dobře. Vypusťte z hlavy všechny starosti a pouze pozorujte dění kolem sebe.
silueta cvičící ženy
2) Dobré jídlo.Uvařte si to, co máte rádi. Zapomeňte na zdravou stravu nebo na diety. Pro jednou se svět nezboří. A kromě toho, dobré jídlo přece nemusí být vždy nezdravé.

3) Najděte si koníček. Baví Vás tanec, květiny nebo celkově zahrádka či třeba kreslení? Najděte si něco, co Vás bude bavit, u čeho zapomenete na každodenní starosti a odreagujete se. Co takhle si vypěstovat doma bylinky? Nezabere to mnoho času a ještě ze sebe budete mít radost, jak jste to zvládly.
relaxující žena s maskou na obličejí
4) Udělejte si super den s kamarádkou.Pozvěte kamarádku a udělejte si společný ,,beauty den.“ Nalakujte si nehty, dejte si masku na obličej, udělejte si depilaci. Nejenže si při tom skvěle popovídáte, odpočinete si, ale budete i krásnější a budete se cítit skvěle.

Způsobů na uvolnění existuje samozřejmě spousta. Každý si musí najít ten svůj. Můžete jít do divadla, do kina, na kafe do kavárny. Jen je důležité, najít si v tom životě příjemné chvilky odpočinku a relaxace. Život je přece potřeba i trochu žít, ne jen přežívat.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Když už si žena po dlouhém hledání najde partnera, do kterého je zamilovaná až po uši a touží po tom, s ním i zestárnout, myslí už dopředu i na to, jaký z něho bude jednou tatínek. A není se čemu divit, protože je rodičovství nejen velkou radostí, ale v první řadě i zodpovědností, kterou […]

Která z nás by nechtěla mít vlasy krásné a zdravé na první pohled? Vždyť je to korunka naší krásy. Mnohdy, i když se o vlasy dobře staráme, máme roztřepené konečky, které nepříjemně vynikají na jinak zdravých vlasech. Co roztřepení způsobuje a jak mu zabránit? Trichoptiloza Trichoptiloza je odborný název pro roztřepené konečky […]

,,Honem, rychle, zase vůbec nestíhám.“ Na hlavě máte ještě ručník, potřebujete se perfektně nalíčit, rychle dodělat pedikúru, a jako vždy stojíte před šatníkem se zjištěním, že opět nemáte co na sebe. Tak takhle to nějak vypadá, když jdeme na důležité rande a zažila to snad každá z nás. Ano, na začátku vztahu chceme být všechny […]