Snad každá žena je příliš zaměstnaná a zaneprázdněná. Mnohdy se stává to, že se neustále ohlíží na druhé, snaží se o to, aby se ostatní měli dobře, a sebe odsouvá na vedlejší kolej. Život v dnešní době je plný stresu a spěchu. Je potřeba občas vypnout, uvolnit se a relaxovat. Stres se totiž podepisuje i na našem vzhledu. A nejen tam. Pokud se neumíme správně alespoň občas uvolnit, budou se na nás navalovat další a další starosti, které následně můžeme zvládat hůře právě v důsledku neustálého stresu a tlaku.
zdravá snídaně 
1) Sportujete?Pokud ne, tak to určitě zkuste. Najděte si půlhodinku a jděte si zasportovat – kolo, běh, brusle, plavání… Každý si musí najít to svoje. Sportováním se uvolňují endorfiny a odplavuje se stres. Vyčistíte si hlavu, nadýcháte se čerstvého vzduchu, rozproudíte krev v těle a určitě se budete cítit lépe. Pokud nejste milovnicí sportu, vyzkoušejte procházku – v přírodě, klidně i ve městě. Kdekoliv, kde se budete cítit dobře. Vypusťte z hlavy všechny starosti a pouze pozorujte dění kolem sebe.
 silueta cvičící ženy
2) Dobré jídlo.Uvařte si to, co máte rádi. Zapomeňte na zdravou stravu nebo na diety. Pro jednou se svět nezboří. A kromě toho, dobré jídlo přece nemusí být vždy nezdravé.
 
3) Najděte si koníček. Baví Vás tanec, květiny nebo celkově zahrádka či třeba kreslení? Najděte si něco, co Vás bude bavit, u čeho zapomenete na každodenní starosti a odreagujete se. Co takhle si vypěstovat doma bylinky? Nezabere to mnoho času a ještě ze sebe budete mít radost, jak jste to zvládly.
relaxující žena s maskou na obličejí 
4) Udělejte si super den s kamarádkou.Pozvěte kamarádku a udělejte si společný ,,beauty den.“ Nalakujte si nehty, dejte si masku na obličej, udělejte si depilaci. Nejenže si při tom skvěle popovídáte, odpočinete si, ale budete i krásnější a budete se cítit skvěle.
 
Způsobů na uvolnění existuje samozřejmě spousta. Každý si musí najít ten svůj. Můžete jít do divadla, do kina, na kafe do kavárny. Jen je důležité, najít si v tom životě příjemné chvilky odpočinku a relaxace. Život je přece potřeba i trochu žít, ne jen přežívat.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Když už si žena po dlouhém hledání najde partnera, do kterého je zamilovaná až po uši a touží po tom, s ním i zestárnout, myslí už dopředu i na to, jaký z něho bude jednou tatínek. A není se čemu divit, protože je rodičovství nejen velkou radostí, ale v první řadě i zodpovědností, kterou musí […]

Jo, jo, to je vážně pohled pro Bohy! Nebude lepší se někam schovat a nevylézat? Když se nemůžete dívat na sebe Vy sami, co teprve ti všichni okolo Vás! Nedá se nic dělat, musíte si vzít na nervy tabulku čokolády! Nebo snad přestanete jíst? Brrr, to nesmíte! Buďte rozumné a obraťte svou mysl k nápravě https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete! […]

Pokud by vás zajímalo, jak na vrásky a vybledlou pleť, pak rozhodně čtěte dále, protože pro vás máme několik tipů, na kterých se shodli i samotní lékaři, vizážisté a dokonce i odborníci . Možná si teď říkáte, v čem vlastně spočívá to největší kouzlo. Odpověď je jednoduchá. V péči o pleť. Tou péčí se myslí […]