,,Honem, rychle, zase vůbec nestíhám.“ Na hlavě máte ještě ručník, potřebujete se perfektně nalíčit, rychle dodělat pedikúru, a jako vždy stojíte před šatníkem se zjištěním, že opět nemáte co na sebe. Tak takhle to nějak vypadá, když jdeme na důležité rande a zažila to snad každá z nás.
Ano, na začátku vztahu chceme být všechny krásné a dokonalé. Chceme na svůj protějšek udělat dojem, proto každému setkání předchází podobná situace velikých příprav. Vztah by samozřejmě neměl být založený na vzhledu. Měl by být založený na upřímnosti, lásce a toleranci. Ale připusťte si to, na počátku vztahu se prostě chcete líbit, a ať už to chceme přiznat nebo ne, každá zamilovaná žena rozkvete jako růže a září na dálku.
kontrola makeupu
Takže i když to není o tom, že bychom s někým měli být kvůli vzhledu, začátky jsou prostě začátky a snad každý z nás chce udělat dojem.
Co se ale stane postupem času?Vztah se neustále vyvíjí a prohlubuje. Počáteční zamilovanost přeroste v lásku, vztah se stává důvěrnějším, partneři spolu začínají bydlet, učí se spolu žít a vzájemně se tolerovat, nebo se třeba i vezmou. Do života vstupují každodenní starosti, povinnosti, ve spoustě případech děti. No a v takovém partnerském životě už to není o dokonalosti. Často se stává, že nás každodenní koloběh prostě pohltí a nezbývá nám čas na sebe. Máme toho tolik na starosti, že už se nám prostě nechce dělat dojem za každé situace. Nemáme čas si denně holit nohy, dělat si manikúru a pedikúru. A když máme volný víkend, taky si rády navlečeme pouze tepláky, zůstaneme nenalíčené a třeba i neučesané. Partneři či manželé tohle musí pochopit, protože pokud s někým chceme žít, musíme jej brát takového, jaký je. Ale i zde existuje určitá hranice.
dívka bez líčení
Jestliže o sebe totiž přestaneme dbát úplně, nebudeme se vůbec upravovat, neustále budeme chodit ve vytahaném oblečení a přestaneme se upravovat třeba i do města. To také není příliš dobré. I přesto, že je Váš manžel tolerantní a respektuje to, že si potřebujete odpočinout a vypnout, občas ve Vás bude chtít najít tu sexy dračici, kterou jste byla na začátku.
Takže přestože je partnerský život někdy náročný a hektický, určitě si někdy udělejte čas na sebe a snažte se být pro svého partnera tou kráskou, kterou bude obdivovat.Uvidíte, že zvýšíte sebevědomí sama sobě a Váš partner bude polichocený, že pro něj stále chcete být přitažlivá a hezká.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Když už si žena po dlouhém hledání najde partnera, do kterého je zamilovaná až po uši a touží po tom, s ním i zestárnout, myslí už dopředu i na to, jaký z něho bude jednou tatínek. A není se čemu divit, protože je rodičovství nejen velkou radostí, ale v první řadě i zodpovědností, kterou […]

Která z nás by nechtěla mít vlasy krásné a zdravé na první pohled? Vždyť je to korunka naší krásy. Mnohdy, i když se o vlasy dobře staráme, máme roztřepené konečky, které nepříjemně vynikají na jinak zdravých vlasech. Co roztřepení způsobuje a jak mu zabránit? Trichoptiloza Trichoptiloza je odborný název pro roztřepené konečky […]

Nemůžeme být přece všichni stejní, umíte si to vůbec představit? Právě naše rozdílnost je výjimečná. Na každém z nás je přece něco krásného, někdo má hezčí oči, někdo vlasy nebo třeba nohy. Ale každá žena je svým způsobem hezká. A určitě se najde protějšek, který to ocení. Vzhledem k tomu, že jsme odlišní, můžeme si […]