,,Honem, rychle, zase vůbec nestíhám.“ Na hlavě máte ještě ručník, potřebujete se perfektně nalíčit, rychle dodělat pedikúru, a jako vždy stojíte před šatníkem se zjištěním, že opět nemáte co na sebe. Tak takhle to nějak vypadá, když jdeme na důležité rande a zažila to snad každá z nás.
Ano, na začátku vztahu chceme být všechny krásné a dokonalé. Chceme na svůj protějšek udělat dojem, proto každému setkání předchází podobná situace velikých příprav. Vztah by samozřejmě neměl být založený na vzhledu. Měl by být založený na upřímnosti, lásce a toleranci. Ale připusťte si to, na počátku vztahu se prostě chcete líbit, a ať už to chceme přiznat nebo ne, každá zamilovaná žena rozkvete jako růže a září na dálku.
kontrola makeupu
Takže i když to není o tom, že bychom s někým měli být kvůli vzhledu, začátky jsou prostě začátky a snad každý z nás chce udělat dojem.
Co se ale stane postupem času?Vztah se neustále vyvíjí a prohlubuje. Počáteční zamilovanost přeroste v lásku, vztah se stává důvěrnějším, partneři spolu začínají bydlet, učí se spolu žít a vzájemně se tolerovat, nebo se třeba i vezmou. Do života vstupují každodenní starosti, povinnosti, ve spoustě případech děti. No a v takovém partnerském životě už to není o dokonalosti. Často se stává, že nás každodenní koloběh prostě pohltí a nezbývá nám čas na sebe. Máme toho tolik na starosti, že už se nám prostě nechce dělat dojem za každé situace. Nemáme čas si denně holit nohy, dělat si manikúru a pedikúru. A když máme volný víkend, taky si rády navlečeme pouze tepláky, zůstaneme nenalíčené a třeba i neučesané. Partneři či manželé tohle musí pochopit, protože pokud s někým chceme žít, musíme jej brát takového, jaký je. Ale i zde existuje určitá hranice.
dívka bez líčení
Jestliže o sebe totiž přestaneme dbát úplně, nebudeme se vůbec upravovat, neustále budeme chodit ve vytahaném oblečení a přestaneme se upravovat třeba i do města. To také není příliš dobré. I přesto, že je Váš manžel tolerantní a respektuje to, že si potřebujete odpočinout a vypnout, občas ve Vás bude chtít najít tu sexy dračici, kterou jste byla na začátku.
Takže přestože je partnerský život někdy náročný a hektický, určitě si někdy udělejte čas na sebe a snažte se být pro svého partnera tou kráskou, kterou bude obdivovat.Uvidíte, že zvýšíte sebevědomí sama sobě a Váš partner bude polichocený, že pro něj stále chcete být přitažlivá a hezká.

5/5 - (2 votes)

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Jo, jo, to je vážně pohled pro Bohy! Nebude lepší se někam schovat a nevylézat? Když se nemůžete dívat na sebe Vy sami, co teprve ti všichni okolo Vás! Nedá se nic dělat, musíte si vzít na nervy tabulku čokolády! Nebo snad přestanete jíst? Brrr, to nesmíte! Buďte rozumné a obraťte svou mysl k nápravě […]

Když už si žena po dlouhém hledání najde partnera, do kterého je zamilovaná až po uši a touží po tom, s ním i zestárnout, myslí už dopředu i na to, jaký z něho bude jednou tatínek. A není se čemu divit, protože je rodičovství nejen velkou radostí, ale v první řadě i zodpovědností, kterou […]

Nemůžeme být přece všichni stejní, umíte si to vůbec představit? Právě naše rozdílnost je výjimečná. Na každém z nás je přece něco krásného, někdo má hezčí oči, někdo vlasy nebo třeba nohy. Ale každá žena je svým způsobem hezká. A určitě se najde protějšek, který to ocení. Vzhledem k tomu, že jsme odlišní, můžeme si […]