Když už si žena po dlouhém hledání najde partnera, do kterého je zamilovaná až po uši a touží po tom, s ním i zestárnout, myslí už dopředu i na to, jaký z něho bude jednou tatínek.
zamilovaní na lavičce
A není se čemu divit, protože je rodičovství nejen velkou radostí, ale v první řadě i zodpovědností, kterou musí budoucí otec bezpochyby mít!
Jaké jsou tedy požadavky na vzorného a nejlepšího budoucího tatínka?
1.    Láska k jeho partnerce –to, aby se rodiče měli rádi, je jedním ze základních prvků spokojeného a fungujícího vztahu. Je tedy nesmírně podstatné, aby byla láska muže k jeho partnerce nejen silná, ale i věrná a nekonečná.
2.    Finanční stabilita –o tom, kolik finančních prostředků stojí zabezpečení dítěte, by se dalo mluvit hodně. Nemusíte však mít tučné konto na to, abyste si mohli založit rodinu. Ženám bohatě postačí to, když jejich partner umí hospodařit s penězi, má stálé zaměstnání a dokáže nějakou korunu i ušetřit.
3.    Veselá a hravá povaha –pokud má váš partner radost ze života, smích v duši a těší se z každého okamžiku, který mu život přináší, má ty nejlepší předpoklady k tomu, že jich rozdá i pro jeho budoucí děti. A když se k tomu ještě nezapře jeho hravost pro různé aktivity, buďte si jisté, že se s ním děti nikdy nudit nebudou.
4.    Zodpovědnost vůči dalším členům rodiny – abyste poznala to, jestli je váš partner vhodným adeptem pro výchovu dítěte, musíte si být jistá, že je schopný i zodpovědnosti. Život bohužel není jenom zábava a svoboda, ale i povinnosti, kterých v něm vůbec není málo.
5.    Pochází z dobré rodiny –muži, kteří se narodili a setrvali v jejich dětství v úplné rodině si dar, jakým je ta vlastní, váží o to více. Pokud vašemu partnerovi dali jeho rodiče stejně pevné základy a hodnotu, jakou je držet vždy při sobě, můžete se spolehnout na to, že tuto vzácnost přinese i do vaší společné rodiny.
botičky a oblečení pro mimčo

Neukvapujte se příliš brzy

Samozřejmě, že nelze udělat žádný konkurz, kde by se ukázalo, který muž by byl tím nejlepším tatínkem na světě. Ještě předtím, než začnete přemýšlet o tom, zda je váš současný partner ideálním příkladem toho, že budete báječná rodina, důkladně se poznejte a zjistěte, jestli společně zvládnete všechny překážky a starosti, které sebou výchova dětí přináší.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Jo, jo, to je vážně pohled pro Bohy! Nebude lepší se někam schovat a nevylézat? Když se nemůžete dívat na sebe Vy sami, co teprve ti všichni okolo Vás! Nedá se nic dělat, musíte si vzít na nervy tabulku čokolády! Nebo snad přestanete jíst? Brrr, to nesmíte! Buďte rozumné a obraťte svou mysl k nápravě https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete! […]

Pokud by vás zajímalo, jak na vrásky a vybledlou pleť, pak rozhodně čtěte dále, protože pro vás máme několik tipů, na kterých se shodli i samotní lékaři, vizážisté a dokonce i odborníci . Možná si teď říkáte, v čem vlastně spočívá to největší kouzlo. Odpověď je jednoduchá. V péči o pleť. Tou péčí se myslí […]

Snad každá žena je příliš zaměstnaná a zaneprázdněná. Mnohdy se stává to, že se neustále ohlíží na druhé, snaží se o to, aby se ostatní měli dobře, a sebe odsouvá na vedlejší kolej. Život v dnešní době je plný stresu a spěchu. Je potřeba občas vypnout, uvolnit se a relaxovat. Stres se totiž podepisuje i na […]