Když už si žena po dlouhém hledání najde partnera, do kterého je zamilovaná až po uši a touží po tom, s ním i zestárnout, myslí už dopředu i na to, jaký z něho bude jednou tatínek.
zamilovaní na lavičce
A není se čemu divit, protože je rodičovství nejen velkou radostí, ale v první řadě i zodpovědností, kterou musí budoucí otec bezpochyby mít!
Jaké jsou tedy požadavky na vzorného a nejlepšího budoucího tatínka?
1. Láska k jeho partnerce –to, aby se rodiče měli rádi, je jedním ze základních prvků spokojeného a fungujícího vztahu. Je tedy nesmírně podstatné, aby byla láska muže k jeho partnerce nejen silná, ale i věrná a nekonečná.
2. Finanční stabilita –o tom, kolik finančních prostředků stojí zabezpečení dítěte, by se dalo mluvit hodně. Nemusíte však mít tučné konto na to, abyste si mohli založit rodinu. Ženám bohatě postačí to, když jejich partner umí hospodařit s penězi, má stálé zaměstnání a dokáže nějakou korunu i ušetřit.
3. Veselá a hravá povaha –pokud má váš partner radost ze života, smích v duši a těší se z každého okamžiku, který mu život přináší, má ty nejlepší předpoklady k tomu, že jich rozdá i pro jeho budoucí děti. A když se k tomu ještě nezapře jeho hravost pro různé aktivity, buďte si jisté, že se s ním děti nikdy nudit nebudou.
4. Zodpovědnost vůči dalším členům rodiny – abyste poznala to, jestli je váš partner vhodným adeptem pro výchovu dítěte, musíte si být jistá, že je schopný i zodpovědnosti. Život bohužel není jenom zábava a svoboda, ale i povinnosti, kterých v něm vůbec není málo.
5. Pochází z dobré rodiny –muži, kteří se narodili a setrvali v jejich dětství v úplné rodině si dar, jakým je ta vlastní, váží o to více. Pokud vašemu partnerovi dali jeho rodiče stejně pevné základy a hodnotu, jakou je držet vždy při sobě, můžete se spolehnout na to, že tuto vzácnost přinese i do vaší společné rodiny.
botičky a oblečení pro mimčo

Neukvapujte se příliš brzy

Samozřejmě, že nelze udělat žádný konkurz, kde by se ukázalo, který muž by byl tím nejlepším tatínkem na světě. Ještě předtím, než začnete přemýšlet o tom, zda je váš současný partner ideálním příkladem toho, že budete báječná rodina, důkladně se poznejte a zjistěte, jestli společně zvládnete všechny překážky a starosti, které sebou výchova dětí přináší.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Která z nás by nechtěla mít vlasy krásné a zdravé na první pohled? Vždyť je to korunka naší krásy. Mnohdy, i když se o vlasy dobře staráme, máme roztřepené konečky, které nepříjemně vynikají na jinak zdravých vlasech. Co roztřepení způsobuje a jak mu zabránit? Trichoptiloza Trichoptiloza je odborný název pro roztřepené konečky […]

,,Honem, rychle, zase vůbec nestíhám.“ Na hlavě máte ještě ručník, potřebujete se perfektně nalíčit, rychle dodělat pedikúru, a jako vždy stojíte před šatníkem se zjištěním, že opět nemáte co na sebe. Tak takhle to nějak vypadá, když jdeme na důležité rande a zažila to snad každá z nás. Ano, na začátku vztahu chceme být všechny […]

Nemůžeme být přece všichni stejní, umíte si to vůbec představit? Právě naše rozdílnost je výjimečná. Na každém z nás je přece něco krásného, někdo má hezčí oči, někdo vlasy nebo třeba nohy. Ale každá žena je svým způsobem hezká. A určitě se najde protějšek, který to ocení. Vzhledem k tomu, že jsme odlišní, můžeme si […]