Pokud by vás zajímalo, jak na vrásky a vybledlou pleť, pak rozhodně čtěte dále, protože pro vás máme několik tipů, na kterých se shodli i samotní lékaři, vizážisté a dokonce i odborníci .
Možná si teď říkáte, v čem vlastně spočívá to největší kouzlo. Odpověď je jednoduchá. V péči o pleť. Tou péčí se myslí každodenní péče. Přesněji tedy každodenní vztah k vaší pokožce. Čím déle jste ji totiž v mládí zanedbávali, tím hůře se vám bude nyní pleť regenerovat. Nezapomínejte ani na to, že s každým dalším rokem se vaše pleť regeneruje mnohem hůře a namáhavěji. Právě tohle je důvod, proč by se o ni každá žena měla starat už od mladého věku. Nejlépe už od doby, kdy si na tvář nanese první make-up.
kosmetické přípravky
Pokud jste péči o pleť zanedbávaly, určitě není nutné věšet hlavu. Nikdy totiž není pozdě na to, udělat zásadní změnu. Jen to bude trvat o něco déle a bude s tím trošku více práce.
oči blondýny
Tím nejdůležitějším bodem celého koloběhu je dostatečná hydratace a to nejen pomocí krémů, které obsahují UV faktor na ochranu proti škodlivým slunečním paprskům, bez obsahu alkoholu a aby to vaši pleť nevysušovalo. Důležitý je také dostatek hydratačních látek, ale také ta vnitřní. Bylo by dobré, kdybyste denně vypila alespoň litr a půl tekutin, aby vaše pokožka mohla správně fungovat, dýchat a hlavně se napnout.
Hydratační krém, který se rozhodnete používat, by měl obsahovat antioxidanty. Je dobré používat také krém noční, který má liftingový účinek.
Důležitá je také úprava rtů. Ty se totiž věkem ztenčují a ztrácí svou hebkost. Vysušují se a ztrácejí svůj tvar. Dbejte tedy na to, aby vaše rtěnky byly hydratující a ideálně matné. Hlavní složka vaší rtěnky by měla být kyselina hyaluronová.
Jestliže tedy chcete, aby vaše pleť byla nejen krásná, ale také svěží, pak byste se o ni měly začít starat, co nejdříve to jen půjde.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Když už si žena po dlouhém hledání najde partnera, do kterého je zamilovaná až po uši a touží po tom, s ním i zestárnout, myslí už dopředu i na to, jaký z něho bude jednou tatínek. A není se čemu divit, protože je rodičovství nejen velkou radostí, ale v první řadě i zodpovědností, kterou […]

Která z nás by nechtěla mít vlasy krásné a zdravé na první pohled? Vždyť je to korunka naší krásy. Mnohdy, i když se o vlasy dobře staráme, máme roztřepené konečky, které nepříjemně vynikají na jinak zdravých vlasech. Co roztřepení způsobuje a jak mu zabránit? Trichoptiloza Trichoptiloza je odborný název pro roztřepené konečky […]

,,Honem, rychle, zase vůbec nestíhám.“ Na hlavě máte ještě ručník, potřebujete se perfektně nalíčit, rychle dodělat pedikúru, a jako vždy stojíte před šatníkem se zjištěním, že opět nemáte co na sebe. Tak takhle to nějak vypadá, když jdeme na důležité rande a zažila to snad každá z nás. Ano, na začátku vztahu chceme být všechny […]