Máte dost stereotypu a potřebujete si pořádně odpočinout? Po několika náročných dnech prostě potřebujete vypnout a znovu se nastartovat. Není divu, dlouhodobý zápřah nevydrží nikdo. Odreagování je pro naše tělo i mysl stejně důležité, jako jíst, pít, dýchat i spát.

K odreagování vám ale nestačí nudný odpočinek s knihou, vy potřebujete akci a adrenalin. V tom případě vás nadchne nabídka laserových her. Staňte se i vy součástí unikátního prostředí a zažijte nevšední zážitky, které vás doslova uchvátí. Vydejte se s přáteli či rodinou za netradiční zábavou.

labyrint (45)

Pokud nevíte, do čeho jdete, v klidu si vše virtuálně prohlédněte https://www.lazerfunpraha.cz/.

·         K dispozici vám nabízíme 2 arény. Jedna vám nabídne tajemný labyrint se spoustou zákoutí, druhá zase prostředí aztéckých ruin. První aréna je vhodnější pro početnější skupiny, ta druhá zase pro ty menší.
 
·         Připraveno je pro vás 11 typů her. Nemusíte se bát, počítá se jak se začátečníky, tak s pokročilými i experty. Každý si u nás přijde na své.
 
·         Než vaše hra začne a vy se ponoříte do světa laserů, klidně využijte i doplňkové hry, máme je pro vás připraveny. Zahrajte si oblíbený stolní fotbálek nebo Xbox.

Teambuilding nebo narozeninová party u nás není problém

Uspořádejte zde teambuilding, oslavu narozenin nebo sem vyrazte se svou třídou. Strávíte zde příjemný čas, pobavíte se a čeká vás i dostatek pohybové aktivity a nutná dávka soustředění. Rozhodně se nebudete nudit.
Pro všechny události pro vás zajistíme i drobné občerstvení a tekutiny, rozdílné pro malé a velké hráče samozřejmě. 

skupina-mensi

S rozhodnutím dlouho neotálejte, zájem je veliký. Zarezervujte si vhodný termín včas online. Pro naše věrné pak máme možnost cenového zvýhodnění, členství ve věrnostním programu se vám tedy rozhodně vyplatí.
Laserové hry se mohou stát i vhodným dárkem pro vaše blízké i přátele, překvapte je a věnujte jim dárkový poukaz, ať si také vyzkouší být součástí laserové akční hry.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Nadpis by mohl kdekomu evokovat nějaký druh zábavy, kterým se lidé bavili v době kamenné. To Vás musím zklamat, jde o zábavu čistě současnou, s počátky v průběhu vývoje lidstva. Jakou zábavu můžete zažít s obyčejným kamenem, když je to ten správně placatý na házení žabek po hladině rybníka? To je potom napínavé, komu doskáče kámen dál, komu udělá […]

DiRT 4 Tato skvělá a velmi úspěšná závodní hra vyšla nejen na konzole PS4 a Xbox One, ale také na stolní počítač. Tato osvědčená hra oponuje s novinkami jako je například Gran Turismo. Tato hra zpřístupňuje offroad mapu, takže nejezdíte na silnicích, ale v prosté krajině, což není zas tak obvyklé. Tato hra obsahuje svůj kariérní mód […]

Člověk by si mohl na základě svých zkušeností říci, že se u nás v zimě koupou jenom šílenci více než eufemisticky zvaní otužilci. Pokud jde samozřejmě o koupání venku, pod širým nebo téměř širým nebem, protože jinak nejsme zase takovým národem špindírů, abychom se od podzimu do jara nekoupali vůbec, a to ani ve […]