Zajímavé je, že vztah: mladá žena a o dost starší muž se bere jako normální a perspektivní, kdežto vztah: mladý muž a o dost starší žena je považován téměř za něco úchylného a všeobecně zatracovaného.

Takový muž přece nemůže být normální a žena je prostě jen na „zajíčky“. Přitažlivého mladíka si vydržuje a muž zase takovou starší ženu jen využívá k sexuálnímu dobrodružství. Samozřejmě takové vztahy existují, ale nemají dlouhého trvání.

Ale co když je to někdy vztah DOOPRAVDY a na mnoho let, naprosto VÁŽNÝ a mající šťastný a plnohodnotný základ?

OPRAVDU TOLIK NA VĚKU ZÁLEŽÍ?
Každý člověk je přece jedinečný a vžité stereotypy nemusí být pro všechny ty pravé. Kdo rozhoduje o tom, že je vztah mladého muže a starší partnerky proti přirozenosti, když jde o lásku? Dříve než si uděláme předčasný závěr, měli bychom poznat skutečnou podstatu pro společnost neobvyklého vztahu.

ROZUMOVĚ A CITOVĚ VYZRÁLÍ MUŽI
Nezapomínejme, že extistuje také skupina mužů, kteří jsou již v mladém věku skutečně emocionálně a intelektuálně na takové výši, že se stejně starými dívkami si příliš nerozumějí. Je to tedy vlastně stejné zdůvodnění jako proč si mladá dívka hledá o tolik staršího muže. I ona si nerozumí se stejně starými chlapci, neboť je již mnohem vyzrálejší. Ovšem u žen se to předpokládá častěji než u mužů a také proto se na tento motiv, který vede mladé muže ke starší partnerce, poněkud zapomíná.

ODPOVĚDNÝ A PEČUJÍCÍ
Mladí muži, kteří si raději povídají se zralými a staršími lidmi, tedy i ženami, vyrůstali možná i se staršími rodiči nebo naopak v nefungující rodině. Většinou je mladší ženy opustily paradoxně kvůli tomu, že jsou hodní a věrní, ale příliš poddajní, že se přizpůsobují své partnerce. Jsou to muži odpovědní, charakterní, kteří ženu ctí a podporují a o vztah se pečlivě starají a pěstují jej, aby nedošlo ke zklamání. Bohužel si toho někdy dokáží vážit jen starší ženy.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Italové Itálie je svobodnou zemí již desítky let. Zatímco u nás vládl reálný socialismus, na jihu Evropy se budoval odlišný společenský systém. Žít ve svobodné zemi znamená více možností, podporu individuálního rozvoje nejen v podnikání, ale i ve vztazích mezi lidmi. V Československu se žilo kolektivismem, ale západní Evropa se na tento […]

Cesta nejen k mužskému srdci vede přes jeho žaludek. Není tedy asi překvapením, že i mnohé vůně ve své podstatě s jídlem i souvisí. Které vůně jsou pro muže v sexu coby apetitem? Pánové a jejich chuťové pohárky. 1. Muži milují kokos – zde myšleno kokos na ženě v rámci použití šamponu či […]

Můžou si muži vůbec troufnout starat se celodenně o miminko? Vztah s matkou je na počátku přece jen důležitý a i kvůli kojení je jednodušší, když jsou nemluvňata s matkou. Ale od takového jednoho roku si to už muži s dítětem dokáží skvěle užívat i se s ním dobře domluví. Problém bývá spíše v […]