DiRT 4
Tato skvělá a velmi úspěšná závodní hra vyšla nejen na konzole PS4 a Xbox One, ale také na stolní počítač. Tato osvědčená hra oponuje s novinkami jako je například Gran Turismo. Tato hra zpřístupňuje offroad mapu, takže nejezdíte na silnicích, ale v prosté krajině, což není zas tak obvyklé. Tato hra obsahuje svůj kariérní mód a také skvělý simulační mód. Je to jednoduše obyčejná závodní hra, ale skvěle propracovaná, která nabízí mnoho různých map a módu, a kdyby vás tohle všechno bavit přestalo, je vám také k dispozici jistý mód, který vám vaši mapu náhodně vygeneruje.
sloni na monitoru
Tekken 7
Dostupné herní konzole této hry jsou stejně jako u předchůdce PS4, Xbox One a také PC. Tato bojová hra má v herním prostředí tradici už od roku 1994, kdy byl vydán první díl této úspěšné bojové hry. V tomto díle jsme se dočkali nejen o hodně lepší grafiky než v dílech minulých, ale také přibylo neuvěřitelných třicet osm nových postav a také mnoho zbrusu nových variant a kombinací.
Injustice 2
Tato hra zaujme především mnoha druhy postav. Stejně jako u předchůdců, je dostupná na herní konzole jak Xbox, tak na PS4, na počítač samozřejmě také. V této hře se můžete převléci za jakéhokoliv superhrdinu a jednoduše se spolu mlátit. Takže se jednoduše jeden hráč může převléknout za Batmana a druhý za Flashe a utkat se v souboji.
Persona 5
Oproti předchůdcům je tato hra dostupná pouze na herní konzoli Playstation 4. V herním příběhu se jako hráč vtělíte do dítěte z velkého města Tokyo a objevíte své nadpřirozené schopnosti. Ve hře vás čeká skvělý příběh plný propracovaných efektů, velká rozmanitost herních charakterů a skvělá vizuální stránka.
kosmická loď
Horizon Zero Dawn
Velmi očekávaná skvělá hra, která se odehrává v post apokalyptickém světě, kde nejdříve začnete v dálce pozorovat obrovské dinosaury, ale později zjistíte, že jsou pouze mechanické. Hrajete za postavu jménem Aloy, která dokáže úžasně zacházet s lukem, ale má také schopnosti a vidí soupeřovy největší slabiny.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Stále vyhledávanějším druhem zábavy se stávají Únikové hry. Tento typ her vnikl jako počítačová hra, kdy je hráč uzavřen v místnosti a musí se dostat ven. Novodobé únikové hry, kdy je skupina lidí uvězněna v místnosti a musí vyřešit hádanky a rébusy, aby se dostali ven, vznikly v Asii. Skupina osob se nechá zavřít do […]

Máte dost stereotypu a potřebujete si pořádně odpočinout? Po několika náročných dnech prostě potřebujete vypnout a znovu se nastartovat. Není divu, dlouhodobý zápřah nevydrží nikdo. Odreagování je pro naše tělo i mysl stejně důležité, jako jíst, pít, dýchat i spát. K odreagování vám ale nestačí nudný odpočinek s knihou, vy potřebujete akci a adrenalin. V […]

Pokud se řadíte do druhé skupiny, jak byste ohodnotili své znalosti z této oblasti? Myslíte si, že o tomto nápoji víte skutečně vše? A pokud nevíte, chtěli byste se dozvědět nové informace o víně? Pokud jste doposud rozlišovali maximálně to, zdali si dáte víno bílé nebo červené, nabízíme vám ideální možnost, jak si rozšířit obzory. […]