Cesta nejen k mužskému srdci vede přes jeho žaludek. Není tedy asi překvapením, že i mnohé vůně ve své podstatě s jídlem i souvisí. Které vůně jsou pro muže v sexu coby apetitem? Pánové a jejich chuťové pohárky.
modrá lahvička
 
1. Muži milují kokos – zde myšleno kokos na ženě v rámci použití šamponu či krému, prostě muže tato vůně vzrušuje a mají ji rádi na ženách a o to více, pokud se této vůně mohou nasytit i v ložnici.
 
2. Citrusy – náleží mezi mužské stimulanty, které lze použít v rámci aromatického oleje k povzbuzení a užití si nejen erotické masáže.
 
3. Vanilka – i když se jedná o ženskou vůni, muži ji milují! Zejména pokud si žena potře krk, zápěstí či stříkne malinko za uši, muže to nenechá bez povšimnutí.
 
4. Lékořice – aróma, kterému podlehne každý muž, je pro pány tvorstva neodolatelnou vůní, však už v písni Václava Neckáře se zpívá, že se rozhodl léčit lásku lékořicí.
 
5. Čokoláda – afrodiziakum a umocnění lepšího nejen sexuálního prožitku. Muži milují čokoládu na ženě. Čokoláda je pro muže navozující pocit vášně i hříchu.
dvě lahvičky
 
 
Látky obsažené v parfému vyjadřující typ muže
 
Tymián je pojat coby symbol odvahy. Vůně jehličí muži dodává na pocitu sebevědomí a moudrosti. Cedr je charakteristickým atributem mužské energie, věčnosti i praktičnosti. Vavřín naopak dodá muži nadhled.
 
Pánové používající parfém, který obsahuje ve svém složení pačuli, tak zvyšují svou průbojnost, racionalitu i konstruktivnost. Tato vůně je vhodná pro ty muže, kteří žijí v napětí a probouzí smyslovost, v případě nedostatku sebedůvěry napomůže i petitgrain. Naopak hřebíček a skořice mají posilující vliv na chuti do práce a pro některé může jsou působícím afrodiziakem.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Italové Itálie je svobodnou zemí již desítky let. Zatímco u nás vládl reálný socialismus, na jihu Evropy se budoval odlišný společenský systém. Žít ve svobodné zemi znamená více možností, podporu individuálního rozvoje nejen v podnikání, ale i ve vztazích mezi lidmi. V Československu se žilo kolektivismem, ale západní Evropa se na tento jev dívala z jiného zorného úhlu, […]

Můžou si muži vůbec troufnout starat se celodenně o miminko? Vztah s matkou je na počátku přece jen důležitý a i kvůli kojení je jednodušší, když jsou nemluvňata s matkou. Ale od takového jednoho roku si to už muži s dítětem dokáží skvěle užívat i se s ním dobře domluví. Problém bývá spíše v tom, […]

Vždy se tradovalo, že z kluka udělá muže vojna. Nyní se sice mluví o tom, že by snad měla být povinná vojenská služba opět zavedena, ale již více než deset let tomu tak není. Společnost tedy stále nemá žádný přechodový rituál, který by jasně uvedl muže do dospělosti.   Mužské vzory chybí Kde se má […]