Cesta nejen k mužskému srdci vede přes jeho žaludek. Není tedy asi překvapením, že i mnohé vůně ve své podstatě s jídlem i souvisí. Které vůně jsou pro muže v sexu coby apetitem? Pánové a jejich chuťové pohárky.
modrá lahvička

1. Muži milují kokos – zde myšleno kokos na ženě v rámci použití šamponu či krému, prostě muže tato vůně vzrušuje a mají ji rádi na ženách a o to více, pokud se této vůně mohou nasytit i v ložnici.

2. Citrusy – náleží mezi mužské stimulanty, které lze použít v rámci aromatického oleje k povzbuzení a užití si nejen erotické masáže.

3. Vanilka – i když se jedná o ženskou vůni, muži ji milují! Zejména pokud si žena potře krk, zápěstí či stříkne malinko za uši, muže to nenechá bez povšimnutí.

4. Lékořice – aróma, kterému podlehne každý muž, je pro pány tvorstva neodolatelnou vůní, však už v písni Václava Neckáře se zpívá, že se rozhodl léčit lásku lékořicí.

5. Čokoláda – afrodiziakum a umocnění lepšího nejen sexuálního prožitku. Muži milují čokoládu na ženě. Čokoláda je pro muže navozující pocit vášně i hříchu.
dvě lahvičky


Látky obsažené v parfému vyjadřující typ muže

Tymián je pojat coby symbol odvahy. Vůně jehličí muži dodává na pocitu sebevědomí a moudrosti. Cedr je charakteristickým atributem mužské energie, věčnosti i praktičnosti. Vavřín naopak dodá muži nadhled.

Pánové používající parfém, který obsahuje ve svém složení pačuli, tak zvyšují svou průbojnost, racionalitu i konstruktivnost. Tato vůně je vhodná pro ty muže, kteří žijí v napětí a probouzí smyslovost, v případě nedostatku sebedůvěry napomůže i petitgrain. Naopak hřebíček a skořice mají posilující vliv na chuti do práce a pro některé může jsou působícím afrodiziakem.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Italové Itálie je svobodnou zemí již desítky let. Zatímco u nás vládl reálný socialismus, na jihu Evropy se budoval odlišný společenský systém. Žít ve svobodné zemi znamená více možností, podporu individuálního rozvoje nejen v podnikání, ale i ve vztazích mezi lidmi. V Československu se žilo kolektivismem, ale západní Evropa se na tento […]

Zajímavé je, že vztah: mladá žena a o dost starší muž se bere jako normální a perspektivní, kdežto vztah: mladý muž a o dost starší žena je považován téměř za něco úchylného a všeobecně zatracovaného. Takový muž přece nemůže být normální a žena je prostě jen na „zajíčky“. Přitažlivého mladíka si vydržuje a muž […]

Můžou si muži vůbec troufnout starat se celodenně o miminko? Vztah s matkou je na počátku přece jen důležitý a i kvůli kojení je jednodušší, když jsou nemluvňata s matkou. Ale od takového jednoho roku si to už muži s dítětem dokáží skvěle užívat i se s ním dobře domluví. Problém bývá spíše v […]