Život je kouzelník, který tahá z klobouku jednu událost za druhou, i když jeho klobouk zeje prázdnotou, kterou vyplňuje pouze tma. První událost, kterou nám vytáhne, je naše zrození. Přivede nás na svět, aniž by se nás zeptal. Vytáhne pro nás nějaké rodiče i širokou rodinu, životní podmínky v dětství, někomu jesle, školku, školu základní, střední, někdy i vysokou. Vytáhne nám pro zpestření života i nějakou tu zábavu, jako návštěvy restaurací, kin, diskoték, zábav, oslav a různých mladistvých kratochvil.
vytažené kapsy

Najednou se zamyslí. Přemýšlí, přemýšlí a rozhodne se. Zábavy už bylo dost. Je na čase přidat práci i nějakou tu vážnou známost. Tak nám vytáhne na lístečku životního partnera, způsob seznámení se s ním, vytahuje i city, kterými nás okouzlí a sváže s tím partnerem. Tak tahá a tahá, občas nám přidělí i nějaký ten problémek, abychom si více uvědomili, jak si partnera vážíme.

A co dál? Dál nám vytáhne lístek s nadpisem závazky, který obsahuje svatbu, starosti o bydlení, děti… Dobře, užijeme si svatbu i svatební noc a ráno vystřízlivíme. Ta kouzelná noc byla plná lásky a jako vzpomínku na ni, čekáme prvního potomka. Musíme tedy rychle vyřešit bydlení. Kouzelník pro nás vyčaruje malebný domek na ještě krásnějším pozemku na místě, kde chceme žít. Akorát nám zapomněl vykouzlit i tučné konto, kterým zaplatíme ten náš budoucí domov. Tak znovu sahá do klobouku a v jeho ruce se objeví lístek s hypotečním úvěrem. Upíšeme se tedy bance, k dlouholetému splácení hypotéky. Už tedy bydlíme a splácíme. Najednou si vzpomene a z klobouku vytáhne další těhotenství. A protože to je vtipálek, do rodiny přibudou dvojčátka. Z výplaty nám po uhrazení životních nákladů mnoho nezbývá, ale platíme a fungujeme. Tak to jde pár dalších let.
puzzle stovka

No jo, jenže kouzelníka někdo naštval, proto nám začne z klobouku tahat také životní překážky. Tu vytáhne nemoc dětí, rozbitou pračku i ledničku, zadře nám motor u auta, děti potřebují brýle nebo rovnátka, žena ztratí práci a nemůže najít jinou. Muž vše táhne sám, rodina dře bídu s nouzí, ale to kouzelníkovi nestačí. Šup a vytáhne nám černého Petra v podobě vážné dlouhodobé nemoci. A co teď? Nejen, že živitel je nemocný a jeho příjem tím značně klesne, ale vše zůstane na ženě, která nemá práci. Tak nejprve z peněz, co rodina má pořídí jídlo a na splátky hypotečního úvěru už nezbude. Rodina nechce přijít o střechu nad hlavou, ale banka se dožaduje svého příjmu. Zoufalství.

Hoďte zoufalství za hlavu, přelstěte kouzelníka a zajistěte si finance. Řešení pro Vás přinášíme v podobě nebankovní půjčky s možností odložení splátek.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Management je mechanismus řízení, který provádějí řídící pracovníci (=manažeři) na různých úrovních řízení. Řízení znamená cílevědomé usměrňování prvků a činnosti v daném systému tak, aby bylo dosaženo předem stanovených úkolů. ÚROVNĚ ŘÍZENÍ a) základní – řídící pracovník na nejnižší úrovni, např. mistr na dílně, zabývají se operativním řízením […]

Spousta lidí se v dnešní době potýká s finančními problémy a to ať už vlastní vinou nebo jen díky nevědomosti. Komukoliv z Vás se může stát, že se dostane do situace, kdy potřebuje vyřešit nějaký nastalý finanční problém. První, co většinu lidí napadne v případě, že potřebují půjčit peníze, je banka. Bohužel, ale vyřízení úvěru […]

Rozbil se vám větší spotřebič jako je lednička nebo je třeba dát auto do servisu, ale nemáte dost peněz, banka vám nechce půjčit? My vám nabízíme přímou a rovnou americkou hypotéku, není třeba nám dokládat vaše příjmy, ani nepotřebujeme vědět, na co peníze potřebujete. Stačí zastavit nemovitost. Abyste věděli, kolik peněz vám můžeme půjčit, je […]