Když si někdo chce pořídit bydlení či financovat jinou záležitost, obvykle musí sáhnout po nějakém úvěru či hypotéce. Finanční produkty, které poskytují peníze všem, kteří nemají dostatek peněz z vlastních zdrojů a potřebují situaci řešit hned.

Asi každý v první řadě navštíví banku s očekáváním, že jeho žádost bude schválena. Ve většině případů však dochází k zamítnutí, protože banky nastavily přísné podmínky, které k penězům nepustí každého.

Jestli v bance uspějete či nikoliv, na trhu jsou ještě další výhodné finanční produkty, jako je například nebankovní hypotéka.

nové bankovky

Hlavní výhodou je rychlé vyřízení, které spočívá v odeslání žádosti formou online, a výsledek se dozvíte nejpozději do druhého dne.

Následuje další výhoda, a sice možnosti půjčení peněz i bez dokládání příjmů či kontroly registrů dlužníků. Právě nízké příjmy a registry dlužníků bývají kamenem úrazu při vyřizování úvěru v bance. Stačí, abyste se v minulosti opozdili s platbou nějaké půjčky, a registr dlužníků hned o tom vede záznam, který vám banka neodpustí.

Nebankovní společnosti jsou v tomto směru shovívavější a tyto registry nejsou pro ně tolik důležité. Jedinou podmínkou je zástava nemovitosti jako i v případě hypoték u bankovních společností. Následně si můžete půjčit až 70% z tržní ceny nemovitosti.

rychlá půjčka

Nebankovní hypotéka je dostupné nejen pro klienty, kteří hledají výhodné podmínky a rychlé vyřízení, ale také pro klienty, kteří potřebují řešit dluhy a mají nějaké resty. V případě klasické hypotéky je peníze možné půjčit pouze pro účel bydlení, ale u americké hypotéky můžete využít peníze na cokoliv, tedy i na řešení dluhů.

Maximální doba splatnosti je i v případě nebankovních produktů na maximálně 30 let s možností předčasného splacení. Splátky si tak můžete rozložit dle vašich finančních možností a do budoucna jí kdykoliv splatit dřív.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Život je velmi zajímavý, a to jak z hlediska pozitivního, tak z hlediska negativního. Ať už na něj tedy nazíráte z jakéhokoliv úhlu pohledu, vždy byste si měli pamatovat, že je důležité se chránit. My lidé se často chceme chránit před tím, aby nám nikdo neublížil, což však není vždy úplně tak lehké, jak by se na první […]

Pokud se člověk ocitne v tíživé finanční situaci, nemůže v naprosté většině případů doufat, že se vše nějak vyřeší samo od sebe. Neměl by sedět s rukama v klíně a čekat na zázrak, protože ten se sotva dostaví. Jen ve výjimečných případech platí lidové rčení o tom, že je-li štěstí unavené, sedne si i na vola. Pokud se tak […]

Je to už nějaká chvíle, co jste se osamostatnili, odešli jste od rodičů a tím pádem jste zjistili, že lednička se nenaplní sama, prádlo samo neopere a oběd se sám neuvaří? Ano – čelíte kruté realitě, je to tak. Vše si musíte chtě, nechtě obstarat sami. Jenže kde začít? Těch náhlých povinností je najednou […]