Když si někdo chce pořídit bydlení či financovat jinou záležitost, obvykle musí sáhnout po nějakém úvěru či hypotéce. Finanční produkty, které poskytují peníze všem, kteří nemají dostatek peněz z vlastních zdrojů a potřebují situaci řešit hned.

Asi každý v první řadě navštíví banku s očekáváním, že jeho žádost bude schválena. Ve většině případů však dochází k zamítnutí, protože banky nastavily přísné podmínky, které k penězům nepustí každého.

Jestli v bance uspějete či nikoliv, na trhu jsou ještě další výhodné finanční produkty, jako je například nebankovní hypotéka.

nové bankovky

Hlavní výhodou je rychlé vyřízení, které spočívá v odeslání žádosti formou online, a výsledek se dozvíte nejpozději do druhého dne.

Následuje další výhoda, a sice možnosti půjčení peněz i bez dokládání příjmů či kontroly registrů dlužníků. Právě nízké příjmy a registry dlužníků bývají kamenem úrazu při vyřizování úvěru v bance. Stačí, abyste se v minulosti opozdili s platbou nějaké půjčky, a registr dlužníků hned o tom vede záznam, který vám banka neodpustí.

Nebankovní společnosti jsou v tomto směru shovívavější a tyto registry nejsou pro ně tolik důležité. Jedinou podmínkou je zástava nemovitosti jako i v případě hypoték u bankovních společností. Následně si můžete půjčit až 70% z tržní ceny nemovitosti.

rychlá půjčka

Nebankovní hypotéka je dostupné nejen pro klienty, kteří hledají výhodné podmínky a rychlé vyřízení, ale také pro klienty, kteří potřebují řešit dluhy a mají nějaké resty. V případě klasické hypotéky je peníze možné půjčit pouze pro účel bydlení, ale u americké hypotéky můžete využít peníze na cokoliv, tedy i na řešení dluhů.

Maximální doba splatnosti je i v případě nebankovních produktů na maximálně 30 let s možností předčasného splacení. Splátky si tak můžete rozložit dle vašich finančních možností a do budoucna jí kdykoliv splatit dřív.

5/5 - (1 vote)

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

I když má mít každý člověk ze své práce náležitý prospěch, i když by měl mít za dobrou práci dobrou výplatu, nejednou tomu tak není. Nejednou se někdo takový třeba i ze všech sil snaží, jenže nakonec z toho, co si vydělá, nedokáže vyžít, případně si dokonce nevydělá vůbec nic. A typickým úkazem tohoto je […]

Management je mechanismus řízení, který provádějí řídící pracovníci (=manažeři) na různých úrovních řízení. Řízení znamená cílevědomé usměrňování prvků a činnosti v daném systému tak, aby bylo dosaženo předem stanovených úkolů. ÚROVNĚ ŘÍZENÍ a) základní – řídící pracovník na nejnižší úrovni, např. mistr na dílně, zabývají se operativním řízením […]

Je to už nějaká chvíle, co jste se osamostatnili, odešli jste od rodičů a tím pádem jste zjistili, že lednička se nenaplní sama, prádlo samo neopere a oběd se sám neuvaří? Ano – čelíte kruté realitě, je to tak. Vše si musíte chtě, nechtě obstarat sami. Jenže kde začít? Těch náhlých povinností je najednou […]