Když si někdo chce pořídit bydlení či financovat jinou záležitost, obvykle musí sáhnout po nějakém úvěru či hypotéce. Finanční produkty, které poskytují peníze všem, kteří nemají dostatek peněz z vlastních zdrojů a potřebují situaci řešit hned.

Asi každý v první řadě navštíví banku s očekáváním, že jeho žádost bude schválena. Ve většině případů však dochází k zamítnutí, protože banky nastavily přísné podmínky, které k penězům nepustí každého.

Jestli v bance uspějete či nikoliv, na trhu jsou ještě další výhodné finanční produkty, jako je například nebankovní hypotéka.

nové bankovky

Hlavní výhodou je rychlé vyřízení, které spočívá v odeslání žádosti formou online, a výsledek se dozvíte nejpozději do druhého dne.

Následuje další výhoda, a sice možnosti půjčení peněz i bez dokládání příjmů či kontroly registrů dlužníků. Právě nízké příjmy a registry dlužníků bývají kamenem úrazu při vyřizování úvěru v bance. Stačí, abyste se v minulosti opozdili s platbou nějaké půjčky, a registr dlužníků hned o tom vede záznam, který vám banka neodpustí.

Nebankovní společnosti jsou v tomto směru shovívavější a tyto registry nejsou pro ně tolik důležité. Jedinou podmínkou je zástava nemovitosti jako i v případě hypoték u bankovních společností. Následně si můžete půjčit až 70% z tržní ceny nemovitosti.

rychlá půjčka

Nebankovní hypotéka je dostupné nejen pro klienty, kteří hledají výhodné podmínky a rychlé vyřízení, ale také pro klienty, kteří potřebují řešit dluhy a mají nějaké resty. V případě klasické hypotéky je peníze možné půjčit pouze pro účel bydlení, ale u americké hypotéky můžete využít peníze na cokoliv, tedy i na řešení dluhů.

Maximální doba splatnosti je i v případě nebankovních produktů na maximálně 30 let s možností předčasného splacení. Splátky si tak můžete rozložit dle vašich finančních možností a do budoucna jí kdykoliv splatit dřív.

Nebankovní hypotéka má svoje výhody
3 (60%)5

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Je to už nějaká chvíle, co jste se osamostatnili, odešli jste od rodičů a tím pádem jste zjistili, že lednička se nenaplní sama, prádlo samo neopere a oběd se sám neuvaří? Ano – čelíte kruté realitě, je to tak. Vše si musíte chtě, nechtě obstarat sami. Jenže kde začít? Těch náhlých povinností je najednou […]

Život je kouzelník, který tahá z klobouku jednu událost za druhou, i když jeho klobouk zeje prázdnotou, kterou vyplňuje pouze tma. První událost, kterou nám vytáhne, je naše zrození. Přivede nás na svět, aniž by se nás zeptal. Vytáhne pro nás nějaké rodiče i širokou rodinu, životní podmínky v dětství, někomu jesle, školku, školu základní, střední, […]

První roky podnikání jsou vždy náročné. Je třeba zajistit si dostatek klientů, vybrat spolehlivé dodavatele a zjistit, jaký materiál je pro vaše výrobky a pro výrobu nejlepší. Musíte najít spolehlivé spolupracovníky a nastavit výrobní proces tak, aby znamenal co nejvyšší zisky s minimálními náklady. To vše znamená velké množství času a samozřejmě vysoké náklady. V prvních letech […]