Když si někdo chce pořídit bydlení či financovat jinou záležitost, obvykle musí sáhnout po nějakém úvěru či hypotéce. Finanční produkty, které poskytují peníze všem, kteří nemají dostatek peněz z vlastních zdrojů a potřebují situaci řešit hned.

Asi každý v první řadě navštíví banku s očekáváním, že jeho žádost bude schválena. Ve většině případů však dochází k zamítnutí, protože banky nastavily přísné podmínky, které k penězům nepustí každého.

Jestli v bance uspějete či nikoliv, na trhu jsou ještě další výhodné finanční produkty, jako je například nebankovní hypotéka.

nové bankovky

Hlavní výhodou je rychlé vyřízení, které spočívá v odeslání žádosti formou online, a výsledek se dozvíte nejpozději do druhého dne.

Následuje další výhoda, a sice možnosti půjčení peněz i bez dokládání příjmů či kontroly registrů dlužníků. Právě nízké příjmy a registry dlužníků bývají kamenem úrazu při vyřizování úvěru v bance. Stačí, abyste se v minulosti opozdili s platbou nějaké půjčky, a registr dlužníků hned o tom vede záznam, který vám banka neodpustí.

Nebankovní společnosti jsou v tomto směru shovívavější a tyto registry nejsou pro ně tolik důležité. Jedinou podmínkou je zástava nemovitosti jako i v případě hypoték u bankovních společností. Následně si můžete půjčit až 70% z tržní ceny nemovitosti.

rychlá půjčka

Nebankovní hypotéka je dostupné nejen pro klienty, kteří hledají výhodné podmínky a rychlé vyřízení, ale také pro klienty, kteří potřebují řešit dluhy a mají nějaké resty. V případě klasické hypotéky je peníze možné půjčit pouze pro účel bydlení, ale u americké hypotéky můžete využít peníze na cokoliv, tedy i na řešení dluhů.

Maximální doba splatnosti je i v případě nebankovních produktů na maximálně 30 let s možností předčasného splacení. Splátky si tak můžete rozložit dle vašich finančních možností a do budoucna jí kdykoliv splatit dřív.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Management je mechanismus řízení, který provádějí řídící pracovníci (=manažeři) na různých úrovních řízení. Řízení znamená cílevědomé usměrňování prvků a činnosti v daném systému tak, aby bylo dosaženo předem stanovených úkolů. ÚROVNĚ ŘÍZENÍ a) základní – řídící pracovník na nejnižší úrovni, např. mistr na dílně, zabývají se operativním řízením […]

Spousta lidí se v dnešní době potýká s finančními problémy a to ať už vlastní vinou nebo jen díky nevědomosti. Komukoliv z Vás se může stát, že se dostane do situace, kdy potřebuje vyřešit nějaký nastalý finanční problém. První, co většinu lidí napadne v případě, že potřebují půjčit peníze, je banka. Bohužel, ale vyřízení úvěru […]

Rozbil se vám větší spotřebič jako je lednička nebo je třeba dát auto do servisu, ale nemáte dost peněz, banka vám nechce půjčit? My vám nabízíme přímou a rovnou americkou hypotéku, není třeba nám dokládat vaše příjmy, ani nepotřebujeme vědět, na co peníze potřebujete. Stačí zastavit nemovitost. Abyste věděli, kolik peněz vám můžeme půjčit, je […]