Pokud se člověk ocitne v tíživé finanční situaci, nemůže v naprosté většině případů doufat, že se vše nějak vyřeší samo od sebe. Neměl by sedět s rukama v klíně a čekat na zázrak, protože ten se sotva dostaví. Jen ve výjimečných případech platí lidové rčení o tom, že je-li štěstí unavené, sedne si i na vola.
Pokud se tak člověk dostane do finančních problémů, nezbývá mu nejednou jiná možnost, než si někde od někoho půjčit. Což se pochopitelně lehko řekne, ale daleko hůř udělá. Protože kolik je jenom případů, kdy se od dotyčného odvrátí všichni jeho blízcí i rádoby přátelé, jakmile dojde na otázku chybějících peněz!
A co pak?

rozpočet

Pokud je dotyčný člověk v nesnázích podnikatelem, může vsadit třeba na finanční produkt zvaný https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/. A to ze zcela logických pohnutek.
Taková hypotéka bez registru totiž skýtá jedinečnou možnost, jak rychle, efektivně a úspěšně přijít k potřebným financím, které jsou potřeba pro podnikání.
V tomto případě totiž uspěje nejednou i ten žadatel, který by jinde neměl dost možná ani tu nejmenší naději na úspěch. Sice se i zde nahlíží do registrů dlužníků, sice se i zde zajímají o to, zda je dotyčný schopen půjčené peníze v pořádku vrátit, ale pravidla jsou tu nastavena tak, že je hravě splní i ti, kdo mají věru hluboko do kapsy, respektive oplývají jinými nedostatky. I záznam v registrech tu může být tolerován, pokud není člověk vysloveně předlužen, ba dokonce může být takové nahlédnutí do registrů i důvodem ke snížení úrokové sazby u důvěryhodného žadatele.

úroková sazba

Člověku tu logicky nepůjčují ‚na čestné slovo‘, jak se říká. Kdo chce uspět, musí se zaručit za půjčené peníze nemovitostí. Ovšem není v tom nic jiného než touha po jistotě, již potřebuje každý, finanční instituce nevyjímaje.
A kdo se takto zaručit může, má v podstatě vystaráno. Dostane se rychle k potřebným prostředkům a může vyřešit své potíže.
Pochopitelně s tím, že bude muset jednoho dne vše půjčené vrátit. To dá rozum.

4.5/5 - (2 votes)

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

I když má mít každý člověk ze své práce náležitý prospěch, i když by měl mít za dobrou práci dobrou výplatu, nejednou tomu tak není. Nejednou se někdo takový třeba i ze všech sil snaží, jenže nakonec z toho, co si vydělá, nedokáže vyžít, případně si dokonce nevydělá vůbec nic. A typickým úkazem tohoto je […]

Management je mechanismus řízení, který provádějí řídící pracovníci (=manažeři) na různých úrovních řízení. Řízení znamená cílevědomé usměrňování prvků a činnosti v daném systému tak, aby bylo dosaženo předem stanovených úkolů. ÚROVNĚ ŘÍZENÍ a) základní – řídící pracovník na nejnižší úrovni, např. mistr na dílně, zabývají se operativním řízením […]

Je to už nějaká chvíle, co jste se osamostatnili, odešli jste od rodičů a tím pádem jste zjistili, že lednička se nenaplní sama, prádlo samo neopere a oběd se sám neuvaří? Ano – čelíte kruté realitě, je to tak. Vše si musíte chtě, nechtě obstarat sami. Jenže kde začít? Těch náhlých povinností je najednou […]