Pokud se člověk ocitne v tíživé finanční situaci, nemůže v naprosté většině případů doufat, že se vše nějak vyřeší samo od sebe. Neměl by sedět s rukama v klíně a čekat na zázrak, protože ten se sotva dostaví. Jen ve výjimečných případech platí lidové rčení o tom, že je-li štěstí unavené, sedne si i na vola.
Pokud se tak člověk dostane do finančních problémů, nezbývá mu nejednou jiná možnost, než si někde od někoho půjčit. Což se pochopitelně lehko řekne, ale daleko hůř udělá. Protože kolik je jenom případů, kdy se od dotyčného odvrátí všichni jeho blízcí i rádoby přátelé, jakmile dojde na otázku chybějících peněz!
A co pak?

rozpočet

Pokud je dotyčný člověk v nesnázích podnikatelem, může vsadit třeba na finanční produkt zvaný https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/. A to ze zcela logických pohnutek.
Taková hypotéka bez registru totiž skýtá jedinečnou možnost, jak rychle, efektivně a úspěšně přijít k potřebným financím, které jsou potřeba pro podnikání.
V tomto případě totiž uspěje nejednou i ten žadatel, který by jinde neměl dost možná ani tu nejmenší naději na úspěch. Sice se i zde nahlíží do registrů dlužníků, sice se i zde zajímají o to, zda je dotyčný schopen půjčené peníze v pořádku vrátit, ale pravidla jsou tu nastavena tak, že je hravě splní i ti, kdo mají věru hluboko do kapsy, respektive oplývají jinými nedostatky. I záznam v registrech tu může být tolerován, pokud není člověk vysloveně předlužen, ba dokonce může být takové nahlédnutí do registrů i důvodem ke snížení úrokové sazby u důvěryhodného žadatele.

úroková sazba

Člověku tu logicky nepůjčují ‚na čestné slovo‘, jak se říká. Kdo chce uspět, musí se zaručit za půjčené peníze nemovitostí. Ovšem není v tom nic jiného než touha po jistotě, již potřebuje každý, finanční instituce nevyjímaje.
A kdo se takto zaručit může, má v podstatě vystaráno. Dostane se rychle k potřebným prostředkům a může vyřešit své potíže.
Pochopitelně s tím, že bude muset jednoho dne vše půjčené vrátit. To dá rozum.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Management je mechanismus řízení, který provádějí řídící pracovníci (=manažeři) na různých úrovních řízení. Řízení znamená cílevědomé usměrňování prvků a činnosti v daném systému tak, aby bylo dosaženo předem stanovených úkolů. ÚROVNĚ ŘÍZENÍ a) základní – řídící pracovník na nejnižší úrovni, např. mistr na dílně, zabývají se operativním řízením […]

Spousta lidí se v dnešní době potýká s finančními problémy a to ať už vlastní vinou nebo jen díky nevědomosti. Komukoliv z Vás se může stát, že se dostane do situace, kdy potřebuje vyřešit nějaký nastalý finanční problém. První, co většinu lidí napadne v případě, že potřebují půjčit peníze, je banka. Bohužel, ale vyřízení úvěru […]

Rozbil se vám větší spotřebič jako je lednička nebo je třeba dát auto do servisu, ale nemáte dost peněz, banka vám nechce půjčit? My vám nabízíme přímou a rovnou americkou hypotéku, není třeba nám dokládat vaše příjmy, ani nepotřebujeme vědět, na co peníze potřebujete. Stačí zastavit nemovitost. Abyste věděli, kolik peněz vám můžeme půjčit, je […]