Jste tvůrčí osobnost se spoustou nevyužitého potenciálu a nevíte, kde své kreativní nápady prezentovat? Blog je velmi snadnou cestou. Nejen, že tvorba takové stránky je opravdu jednoduchá a zvládnete ji během několika minut, zveřejňování vašich článků a příspěvků je ještě jednodušší. Pokud opravdu chcete, aby Vaše články byly čtené, musíte mít trpělivost. Adresu Vašeho blogu rozšiřte mezi přáteli nebo ji sdílejte na sociálních sítích. Půjde to rychleji, než kdybyste nedělali vůbec nic.
anglická slova
Blog je vlastně takový Váš internetový zápisník. Můžete si do něj zapisovat vaše myšlenky nebo tvůrčí nápady. Fantazii se meze nekladou a čím bude obsah zajímavější a originálnější, tím více čtenářů k sobě přilákáte. Samozřejmě existují i lidé, kterým až tak moc nezáleží, kolik lidí jejich příspěvky bude číst. Možná mezi ně patříte i Vy.
Na webu najdete nespočetné množství blogů. Nejčastěji se věnují vaření, cestování, módě, kosmetice nebo psaní různých příběhů a úvah. Některé blogy píší i známé osobnosti.
Psaní a tvorba takového blogu může mít i terapeutické účinky. Mnoho lidí nemá možnost se svým blízkým svěřovat, a tak své problémy líčí ve svých příspěvcích. Čtenáři pak mohou autora blogu kontaktovat (pokud autor chce) a pomoci mu s jeho problémem.
káva, sešit a pc
Pokud jste se rozhodli, že si chcete blog založit, dávejte si na některé věci pozor. Nezveřejňujte nenávistné či diskriminující články, mohlo by se Vám to šeredně vymstít. Radši se dvakrát zamyslete, zda by Váš příspěvek nemohl někoho urazit a ranit. Také si dávejte pozor, abyste nezveřejňovali nepravdivé informace. Nedorozuměním předejdete i pravopisnou správností vašich článků. Gramaticky správně napsané příspěvky se budou i Vašim čtenářům pohodlněji číst a jejich dojem z Vaší práce bude rozhodně lepší. Pokud čtenáře zaujmete, jistě se k Vám budou rádi vracet.
Inspiraci na články hledejte všude kolem sebe. Čerpejte ze svých zkušeností a ze zkušeností svých přátel a blízkých. Brouzdejte po internetu, čtěte a choďte do přírody. Inspirace Vás může potkat opravdu na každém rohu.

5/5 - (2 votes)

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Internet je mocnou zbraní. Lze ji využívat k blahodárným účelům, ale také k nekalým činnostem. Pro většinu z nás je web zdrojem informací a usnadňuje nám život. Nemusíme si tedy složité informace a roky pamatovat zpaměti, ale lehce je můžeme najít pomocí vyhledávačů. To je sice pro nás příjemné, ale můžeme tak snadno zakrnět. Čím […]

Při přečtení nadpisu, někomu může vyvstat na mysli otázka, cože je myšlenou oním slovem, responzivní. Ne, rozhodně se nejedná o něco, o čem byste ještě neslyšeli, myslím že většina z vás patrně ví, o čem je řeč. Responzivní web je stručně a jasně řečeno, takový web, který se přizpůsobí prohlížení v tabletu i mobilním telefonu. […]

Jistě jste se někdy před návštěvou ubytovacího zařízení, restaurace či obchodu podívali na jeho webové stránky. A možná Vás velmi zklamalo a odradilo, když jste zjistili, že daný obchod či restaurace žádné internetové stránky nemá. Vidíte, absence webových stránek na Vás neudělala dobrý dojem, dokonce Vás mohla i odradit. Toto je důležité si uvědomit. […]