Jedním z nejkrásnějších míst České republiky je bezesporu Lednicko-valtický areál. A to nejen z architektonického hlediska. Na své si tu přijdou i milovníci přírody a všech jejích krás.

  • Můžete tu nahlédnout do skleníků se vzácnými rostlinami, v parku se pokochat krásou známých i exotických dřevin a pak se nechat zlákat na prohlídku krás zdejší architektury.
  • Kromě nezaměnitelného zámku zde najdete i celou řadu drobných staveb, mezi kterými najdete kaple, kolonády, vítězný oblouk i umělou zříceninu.
    • Obdivovat můžete i Apollonův chrám.
    • Nebo navštívit rozhlednu, která má podobu minaretu.

Pod jednou střechou najdete veškerý komfort

Návštěva Lednicko-valtického areálu vám ale může způsobit jedno malé dilema. Co navštívit a co nechat na příště? Je ale možné stihnout vše, a to v pohodě a klidu. Stačí si najít vhodné ubytování lednice valtice a pak si naplánovat, co který den poctíme svou návštěvou. Necelých sto metrů najdete to pravé zázemí, ve kterém na vás čeká celá řada lákavých nabídek. Byla by totiž rozhodně škoda po návštěvě zámku a okolních krás jen tak upadnout do postele.

  • Po dokonalém gastronomickém zážitku, který nabízí hotelová kuchyně, rozhodně nezapomeňte zavítat do vinného sklípku na ochutnávku zdejších originálních vín.

Valtický zámek
Jste spíše milovníkem zlatavého moku? Hotel disponuje vlastním pivovarem. Ale stále se ještě nechystejte ke spánku. To správné zakončení dne na vás čeká v hotelové vířivce nebo v sauně. Hotel Galant nabízí také zázemí pro firemní nebo kulturní akce. Kapacita je skutečně dostatečná. Můžete pozvat až 300 hostů. A o všechny bude dokonale postaráno. Nemusíte si ale dělat starosti ani s menším počtem pozvaných osob. Najdeme něco útulnějšího, aby se vaši hosté nemuseli po tak velkém sále hledat. Například sál Reistna pojme padesát lidí. Připojení k wifi je po celém hotelu samozřejmostí.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Proč byste měli zásobovat svůj dům solární energií? Ti, kteří využívají solární energii z tohoto způsobu mohou čerpat mnoho výhod, jako jsou třeba nižší poplatky za elektřinu, nižší uhlíková stopa a dokonce i zvýšení ceny domu, pokud byste se ho do budoucna třeba rozhodli prodat. Je nutno ovšem říct, že aby došlo k této změně, […]

Soukromé podnikání je vždy a za všech okolností bojem o ekonomické přežití. Jsou sice situace, kdy se vede dobře třeba i pomalu automaticky, ale to je spíše výjimka než pravidlo. A i když se tu daří relativně dobře, vždy je lepší, když se daří ještě o něco lépe. A proto se v takovém byznysu dnes […]

Chlorování vody zná snad každý dospělý člověk. Dobře si uvědomujeme, že otočíme-li kohoutkem nebo pákovou baterií v domácnosti, poteče takto ošetřená voda, která nás sice zbaví patogenů, ale za cenu volného a vázaného chlóru v různých koncentracích. Chlór jako toxický plyn nemá moc dobrou pověst mezi některými lidmi a chlorované vodě se někteří lidé vyhýbají třeba i […]