Jedním z nejkrásnějších míst České republiky je bezesporu Lednicko-valtický areál. A to nejen z architektonického hlediska. Na své si tu přijdou i milovníci přírody a všech jejích krás.

  • Můžete tu nahlédnout do skleníků se vzácnými rostlinami, v parku se pokochat krásou známých i exotických dřevin a pak se nechat zlákat na prohlídku krás zdejší architektury.
  • Kromě nezaměnitelného zámku zde najdete i celou řadu drobných staveb, mezi kterými najdete kaple, kolonády, vítězný oblouk i umělou zříceninu.
    • Obdivovat můžete i Apollonův chrám.
    • Nebo navštívit rozhlednu, která má podobu minaretu.

Pod jednou střechou najdete veškerý komfort

Návštěva Lednicko-valtického areálu vám ale může způsobit jedno malé dilema. Co navštívit a co nechat na příště? Je ale možné stihnout vše, a to v pohodě a klidu. Stačí si najít vhodné ubytování lednice valtice a pak si naplánovat, co který den poctíme svou návštěvou. Necelých sto metrů najdete to pravé zázemí, ve kterém na vás čeká celá řada lákavých nabídek. Byla by totiž rozhodně škoda po návštěvě zámku a okolních krás jen tak upadnout do postele.

  • Po dokonalém gastronomickém zážitku, který nabízí hotelová kuchyně, rozhodně nezapomeňte zavítat do vinného sklípku na ochutnávku zdejších originálních vín.

Valtický zámek
Jste spíše milovníkem zlatavého moku? Hotel disponuje vlastním pivovarem. Ale stále se ještě nechystejte ke spánku. To správné zakončení dne na vás čeká v hotelové vířivce nebo v sauně. Hotel Galant nabízí také zázemí pro firemní nebo kulturní akce. Kapacita je skutečně dostatečná. Můžete pozvat až 300 hostů. A o všechny bude dokonale postaráno. Nemusíte si ale dělat starosti ani s menším počtem pozvaných osob. Najdeme něco útulnějšího, aby se vaši hosté nemuseli po tak velkém sále hledat. Například sál Reistna pojme padesát lidí. Připojení k wifi je po celém hotelu samozřejmostí.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

V dnešní době, kdy je doba taková uspěchaná a hodně rychlá, že lidé nemají třeba čas ani na odpočinek, tak je také hodně nemocí a také psychických problémů. Já sama jsem kdysi ještě trpěla na takové psychické problémy nebo syndrom vyhoření, kdy jsem pracovala jako barmanka a musím říct, že už mě ti lidé někdy […]

Když vypustíte děti do zahrady, aby si tam hrály třeba na pískovišti, budou tam zřejmě mít k dispozici lopatičku, kyblík a plastové formičky, z nichž mohou stavět různé tvary báboviček. Za půl hodiny je ale pravděpodobně hra přestane bavit, protože jim už nic jiného nenabídne. A toto je ta pravá chvíle převléknout se z pyžama […]

Muži, žijící v singlu, to mají v něčem jednoduché, a v něčem velmi náročné. Tentokrát nemáme na mysli úklid domácnosti, praní a žehlení prádla či přípravu pokrmů, spousta mužů umí perfektně vařit, mistrovsky, lépe než mnohé profesionální kuchařky. A zvládají vyprat prádlo naprosto skvěle, protože jakožto technické typy dobře chápou prací programy a umí odhadnout, […]