Jedním z nejkrásnějších míst České republiky je bezesporu Lednicko-valtický areál. A to nejen z architektonického hlediska. Na své si tu přijdou i milovníci přírody a všech jejích krás.

  • Můžete tu nahlédnout do skleníků se vzácnými rostlinami, v parku se pokochat krásou známých i exotických dřevin a pak se nechat zlákat na prohlídku krás zdejší architektury.
  • Kromě nezaměnitelného zámku zde najdete i celou řadu drobných staveb, mezi kterými najdete kaple, kolonády, vítězný oblouk i umělou zříceninu.

    • Obdivovat můžete i Apollonův chrám.
    • Nebo navštívit rozhlednu, která má podobu minaretu.

Pod jednou střechou najdete veškerý komfort

Návštěva Lednicko-valtického areálu vám ale může způsobit jedno malé dilema. Co navštívit a co nechat na příště? Je ale možné stihnout vše, a to v pohodě a klidu. Stačí si najít vhodné ubytování lednice valtice a pak si naplánovat, co který den poctíme svou návštěvou. Necelých sto metrů najdete to pravé zázemí, ve kterém na vás čeká celá řada lákavých nabídek. Byla by totiž rozhodně škoda po návštěvě zámku a okolních krás jen tak upadnout do postele.

  • Po dokonalém gastronomickém zážitku, který nabízí hotelová kuchyně, rozhodně nezapomeňte zavítat do vinného sklípku na ochutnávku zdejších originálních vín.

Valtický zámek
Jste spíše milovníkem zlatavého moku? Hotel disponuje vlastním pivovarem. Ale stále se ještě nechystejte ke spánku. To správné zakončení dne na vás čeká v hotelové vířivce nebo v sauně. Hotel Galant nabízí také zázemí pro firemní nebo kulturní akce. Kapacita je skutečně dostatečná. Můžete pozvat až 300 hostů. A o všechny bude dokonale postaráno. Nemusíte si ale dělat starosti ani s menším počtem pozvaných osob. Najdeme něco útulnějšího, aby se vaši hosté nemuseli po tak velkém sále hledat. Například sál Reistna pojme padesát lidí. Připojení k wifi je po celém hotelu samozřejmostí.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Internetový prodej tvoří velké procento prodejů předních českých i zahraničních firem a jen málokterá společnost má takovou pozici, že může tento trend ignorovat. Lepší je ale tento trend využít a ukrojit si v online prostřední kousek z celkového obratu. Docílit toho můžete pomocí komplexního e-shopu, který nabídne přehledný a elegantní design, maximální dostupnost i možnost nákupu několika […]

Pořízení nového nábytku do bytu předchází obvykle pečlivé a dlouhé porady s ostatními členy rodiny. Jenomže zde je často kámen úrazu, protože každý z nich má trochu jiné představy. Pokud se tedy chystáte k nákupu vestavěné skříně do již zařízeného pokoje, je zcela správné volby barevného provedení tak, aby byl celý interiér ve svém výsledku […]

Stěhování patří k záležitostem, na které se někteří z našinců v některých případech těší a někdy se jich naopak obávají nebo přímo děsí. To záleží na mnoha věcech. Například na tom, jak daleko se stěhujeme, o kolik bude naše nové prostředí odlišné od toho dosavadního, co tímto přesunem získáme a co ztratíme. A tím, čeho se obávají nejednou […]