Jedním z nejkrásnějších míst České republiky je bezesporu Lednicko-valtický areál. A to nejen z architektonického hlediska. Na své si tu přijdou i milovníci přírody a všech jejích krás.

  • Můžete tu nahlédnout do skleníků se vzácnými rostlinami, v parku se pokochat krásou známých i exotických dřevin a pak se nechat zlákat na prohlídku krás zdejší architektury.
  • Kromě nezaměnitelného zámku zde najdete i celou řadu drobných staveb, mezi kterými najdete kaple, kolonády, vítězný oblouk i umělou zříceninu.

    • Obdivovat můžete i Apollonův chrám.
    • Nebo navštívit rozhlednu, která má podobu minaretu.

Pod jednou střechou najdete veškerý komfort

Návštěva Lednicko-valtického areálu vám ale může způsobit jedno malé dilema. Co navštívit a co nechat na příště? Je ale možné stihnout vše, a to v pohodě a klidu. Stačí si najít vhodné ubytování lednice valtice a pak si naplánovat, co který den poctíme svou návštěvou. Necelých sto metrů najdete to pravé zázemí, ve kterém na vás čeká celá řada lákavých nabídek. Byla by totiž rozhodně škoda po návštěvě zámku a okolních krás jen tak upadnout do postele.

  • Po dokonalém gastronomickém zážitku, který nabízí hotelová kuchyně, rozhodně nezapomeňte zavítat do vinného sklípku na ochutnávku zdejších originálních vín.

Valtický zámek
Jste spíše milovníkem zlatavého moku? Hotel disponuje vlastním pivovarem. Ale stále se ještě nechystejte ke spánku. To správné zakončení dne na vás čeká v hotelové vířivce nebo v sauně. Hotel Galant nabízí také zázemí pro firemní nebo kulturní akce. Kapacita je skutečně dostatečná. Můžete pozvat až 300 hostů. A o všechny bude dokonale postaráno. Nemusíte si ale dělat starosti ani s menším počtem pozvaných osob. Najdeme něco útulnějšího, aby se vaši hosté nemuseli po tak velkém sále hledat. Například sál Reistna pojme padesát lidí. Připojení k wifi je po celém hotelu samozřejmostí.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Many people don’t believe to marriage anymore. It is a terrible thing and a side effect of getting divorce. There are states, where is absolutely normal that every second marriage ends with a divorce. That is something, what we have to figure out, because it could bring bad things to a youth’s lives. It is […]

Otázka položená v titulku je vlastně nepřesně formulovaná. Protože je odpověď na ni už předem jasná. Ano, v Praze jsou tito řemeslníci potřeba stejně jako kdekoliv jinde. V titulku položená otázka je tedy míněna ve smyslu, zda je sháníte právě nyní. A to nyní bude zaručeně platit i v budoucnu. Pokud člověk potřebuje instalatéry, pak je zřejmé, proč. Zkrátka […]

Asi každý zaměstnanec i zaměstnavatel dokáže ocenit výhody toho, když ví, kolik hodin má za určité období odpracováno. Je to důležité nejen pro správný výpočet mezd, ale také proto, abychom měli jistotu, že daný člověk dodržuje podmínky pracovní smlouvy, tedy chodí do zaměstnání včas a pracuje po celou pracovní dobu.   K tomu slouží kontrola docházky, […]