Jedním z nejkrásnějších míst České republiky je bezesporu Lednicko-valtický areál. A to nejen z architektonického hlediska. Na své si tu přijdou i milovníci přírody a všech jejích krás.

  • Můžete tu nahlédnout do skleníků se vzácnými rostlinami, v parku se pokochat krásou známých i exotických dřevin a pak se nechat zlákat na prohlídku krás zdejší architektury.
  • Kromě nezaměnitelného zámku zde najdete i celou řadu drobných staveb, mezi kterými najdete kaple, kolonády, vítězný oblouk i umělou zříceninu.
    • Obdivovat můžete i Apollonův chrám.
    • Nebo navštívit rozhlednu, která má podobu minaretu.

Pod jednou střechou najdete veškerý komfort

Návštěva Lednicko-valtického areálu vám ale může způsobit jedno malé dilema. Co navštívit a co nechat na příště? Je ale možné stihnout vše, a to v pohodě a klidu. Stačí si najít vhodné ubytování lednice valtice a pak si naplánovat, co který den poctíme svou návštěvou. Necelých sto metrů najdete to pravé zázemí, ve kterém na vás čeká celá řada lákavých nabídek. Byla by totiž rozhodně škoda po návštěvě zámku a okolních krás jen tak upadnout do postele.

  • Po dokonalém gastronomickém zážitku, který nabízí hotelová kuchyně, rozhodně nezapomeňte zavítat do vinného sklípku na ochutnávku zdejších originálních vín.

Valtický zámek
Jste spíše milovníkem zlatavého moku? Hotel disponuje vlastním pivovarem. Ale stále se ještě nechystejte ke spánku. To správné zakončení dne na vás čeká v hotelové vířivce nebo v sauně. Hotel Galant nabízí také zázemí pro firemní nebo kulturní akce. Kapacita je skutečně dostatečná. Můžete pozvat až 300 hostů. A o všechny bude dokonale postaráno. Nemusíte si ale dělat starosti ani s menším počtem pozvaných osob. Najdeme něco útulnějšího, aby se vaši hosté nemuseli po tak velkém sále hledat. Například sál Reistna pojme padesát lidí. Připojení k wifi je po celém hotelu samozřejmostí.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Jak to napsal jeden z „diskutérů“ v komentářích u takovýchto společností – „Amorální společnost má amorální poptávku“, sice je to krásná věta, ale každého žene do náručí těchto profesionálů něco jiného. Ať už je to opakovaná nevěra nebo snad i podvod, potřebujete něco zamaskovat nebo skrýt, jsou tu pro vás, samozřejmě za nemalý poplatek. Je […]

Bohužel jsou chodidla jakousi koncovou částí našeho těla a často jim nevěnujeme toliko pozornosti, kolik bychom měli. Přitom nás celý život nosí a musí přestát mučivé okamžiky v nevhodné obuvi, upocená, v pachu nebo v zimě. Musíme se o ně starat, protože by nám mohla vypovědět službu dřív, než by nám bylo milé. Naštěstí […]

Pryč jsou ty doby, kdy jste přišli do fitness centra, kde na vás čekalo pět strojů, jedno pevně ukotvené kolo a tři druhy činek. Momentálně jsou fitness centra na tak vysoké úrovni, že snad každý člověk si zde zajde nějakou vhodnou pohybovou zábavu právě pro sebe. Posilovna Posilovny v moderních centrech bývají […]