Už nějakou dobu jste přemýšleli o tom, že byste si na své stěhovaní najali stěhovací firmu, protože máte tolik věcí, že by se to ani do jedné dodávky nevešlo? Tomu rozumíme, protože se s takovými případy setkáváme dnes a denně. Zkuste naše stěhování po praze, protože s námi to půjde raz, dva a uvidíte jen rychlou čáru, jak se budou naši chlapi otáčet. Zajišťujeme stěhování nejen bytů a domů, ale také kanceláří, provozoven a klidně i skladů, úřadů a mnoho dalšího.

stěhování

Pokud byste potřebovali odstěhovat třeba jen piáno, trezor nebo jakékoli jiné těžké věci, určitě se na nás můžete kdykoli obrátit. Máme vysoce kvalitní vozy, které splňují požadavek EURO4, takže není problém vjet ani do centra města, ať už je to v kterémkoli městě v Evropě.

Zajistíme vám stěhování po celé Praze, ale také po celé republice, jak budete potřebovat. Občas se stane, že se lidé stěhují z Prahy třeba do Mnichova nebo do Paříže, takže jsme se rozhodli poskytovat stěhovací služby ve všech státech v Evropě, abychom dokázali splnit všechna přání klienta.
Jsme pro vás schopni zajistit také balící materiál, ať už chcete fólii, krabice, lepenky nebo další produkty. Po celou dobu stěhování máme díky chytrým systémům vaše věci pod kontrolou, takže je zaručeno, že se s nimi nic nestane a nebudou rozbité.

stěhovák

Rychlé řešení

Někdy se stane, že je zapotřebí zlikvidovat nějaké elektro spotřebiče, odpad, nutnost skartovat nějaké nepotřebné archivní dokumenty či další podobné věci, ale to jsme schopni zajistit během chviličky. Zajistíme samozřejmě také montáž a demontáž nábytku, který stěhujeme. Pokud budete chtít okamžitou a finální cenu, přijdeme se k vám podívat, dohodneme se na všem, co bude potřeba udělat, vyhotovíme kalkulaci a vše půjde jako na drátkách. Veškeré stěhované předměty jsou pojištěny, přičemž základní částka činí dva miliony korun.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Many people don’t believe to marriage anymore. It is a terrible thing and a side effect of getting divorce. There are states, where is absolutely normal that every second marriage ends with a divorce. That is something, what we have to figure out, because it could bring bad things to a youth’s lives. It is […]

Otázka položená v titulku je vlastně nepřesně formulovaná. Protože je odpověď na ni už předem jasná. Ano, v Praze jsou tito řemeslníci potřeba stejně jako kdekoliv jinde. V titulku položená otázka je tedy míněna ve smyslu, zda je sháníte právě nyní. A to nyní bude zaručeně platit i v budoucnu. Pokud člověk potřebuje instalatéry, pak je zřejmé, proč. Zkrátka […]

Asi každý zaměstnanec i zaměstnavatel dokáže ocenit výhody toho, když ví, kolik hodin má za určité období odpracováno. Je to důležité nejen pro správný výpočet mezd, ale také proto, abychom měli jistotu, že daný člověk dodržuje podmínky pracovní smlouvy, tedy chodí do zaměstnání včas a pracuje po celou pracovní dobu.   K tomu slouží kontrola docházky, […]