Už nějakou dobu jste přemýšleli o tom, že byste si na své stěhovaní najali stěhovací firmu, protože máte tolik věcí, že by se to ani do jedné dodávky nevešlo? Tomu rozumíme, protože se s takovými případy setkáváme dnes a denně. Zkuste naše stěhování po praze, protože s námi to půjde raz, dva a uvidíte jen rychlou čáru, jak se budou naši chlapi otáčet. Zajišťujeme stěhování nejen bytů a domů, ale také kanceláří, provozoven a klidně i skladů, úřadů a mnoho dalšího.

stěhování

Pokud byste potřebovali odstěhovat třeba jen piáno, trezor nebo jakékoli jiné těžké věci, určitě se na nás můžete kdykoli obrátit. Máme vysoce kvalitní vozy, které splňují požadavek EURO4, takže není problém vjet ani do centra města, ať už je to v kterémkoli městě v Evropě.

Zajistíme vám stěhování po celé Praze, ale také po celé republice, jak budete potřebovat. Občas se stane, že se lidé stěhují z Prahy třeba do Mnichova nebo do Paříže, takže jsme se rozhodli poskytovat stěhovací služby ve všech státech v Evropě, abychom dokázali splnit všechna přání klienta.
Jsme pro vás schopni zajistit také balící materiál, ať už chcete fólii, krabice, lepenky nebo další produkty. Po celou dobu stěhování máme díky chytrým systémům vaše věci pod kontrolou, takže je zaručeno, že se s nimi nic nestane a nebudou rozbité.

stěhovák

Rychlé řešení

Někdy se stane, že je zapotřebí zlikvidovat nějaké elektro spotřebiče, odpad, nutnost skartovat nějaké nepotřebné archivní dokumenty či další podobné věci, ale to jsme schopni zajistit během chviličky. Zajistíme samozřejmě také montáž a demontáž nábytku, který stěhujeme. Pokud budete chtít okamžitou a finální cenu, přijdeme se k vám podívat, dohodneme se na všem, co bude potřeba udělat, vyhotovíme kalkulaci a vše půjde jako na drátkách. Veškeré stěhované předměty jsou pojištěny, přičemž základní částka činí dva miliony korun.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Krásných dekorací není doma nikdy dost. Nicméně pokud chcete svému interiéru dodat punc originality a osobitosti a vyzdobit jej opravdu něčím povedeným, pak sáhněte po vánočních dekoracích od firmy Selvintech s.r.o, které vás v tomto ohledu zaručeně nezklamou. Jedná se o poctivou ruční práci místních lidí, jež navazuje na starou českou tradici výroby vánočních ozdob z korálků. […]

Potřebujete přepravit pár kousků nábytku či převézt novu lednici či sporák a nechcete tuto činnost svěřovat nějaké přepravní společnosti? Chcete se o převoz postarat sami, ale nemáte dostatečné velký automobil, abyste tam takový náklad vtěsnali? Nebo si nechcete poškodit svůj vůz a jet vícekrát, když byste s větším vozem mohli jet pouze jednou? Tak to pro […]

Také vás zajímá, co je poppers? Kde se dá koupit, kolik stojí a zdali je legální? Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy. Poppers je erotické aroma, které se oficiálně prodává jako čistič na kůži. Kromě tohoto praktického využití má však účinky afrodiziaka. Jeho koupě je naprosto v souladu se zákonem. Nemusíte se obávat, že kupujete […]