Už nějakou dobu jste přemýšleli o tom, že byste si na své stěhovaní najali stěhovací firmu, protože máte tolik věcí, že by se to ani do jedné dodávky nevešlo? Tomu rozumíme, protože se s takovými případy setkáváme dnes a denně. Zkuste naše stěhování po praze, protože s námi to půjde raz, dva a uvidíte jen rychlou čáru, jak se budou naši chlapi otáčet. Zajišťujeme stěhování nejen bytů a domů, ale také kanceláří, provozoven a klidně i skladů, úřadů a mnoho dalšího.

stěhování

Pokud byste potřebovali odstěhovat třeba jen piáno, trezor nebo jakékoli jiné těžké věci, určitě se na nás můžete kdykoli obrátit. Máme vysoce kvalitní vozy, které splňují požadavek EURO4, takže není problém vjet ani do centra města, ať už je to v kterémkoli městě v Evropě.

Zajistíme vám stěhování po celé Praze, ale také po celé republice, jak budete potřebovat. Občas se stane, že se lidé stěhují z Prahy třeba do Mnichova nebo do Paříže, takže jsme se rozhodli poskytovat stěhovací služby ve všech státech v Evropě, abychom dokázali splnit všechna přání klienta.
Jsme pro vás schopni zajistit také balící materiál, ať už chcete fólii, krabice, lepenky nebo další produkty. Po celou dobu stěhování máme díky chytrým systémům vaše věci pod kontrolou, takže je zaručeno, že se s nimi nic nestane a nebudou rozbité.

stěhovák

Rychlé řešení

Někdy se stane, že je zapotřebí zlikvidovat nějaké elektro spotřebiče, odpad, nutnost skartovat nějaké nepotřebné archivní dokumenty či další podobné věci, ale to jsme schopni zajistit během chviličky. Zajistíme samozřejmě také montáž a demontáž nábytku, který stěhujeme. Pokud budete chtít okamžitou a finální cenu, přijdeme se k vám podívat, dohodneme se na všem, co bude potřeba udělat, vyhotovíme kalkulaci a vše půjde jako na drátkách. Veškeré stěhované předměty jsou pojištěny, přičemž základní částka činí dva miliony korun.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Internetový prodej tvoří velké procento prodejů předních českých i zahraničních firem a jen málokterá společnost má takovou pozici, že může tento trend ignorovat. Lepší je ale tento trend využít a ukrojit si v online prostřední kousek z celkového obratu. Docílit toho můžete pomocí komplexního e-shopu, který nabídne přehledný a elegantní design, maximální dostupnost i možnost nákupu několika […]

Jedním z nejkrásnějších míst České republiky je bezesporu Lednicko-valtický areál. A to nejen z architektonického hlediska. Na své si tu přijdou i milovníci přírody a všech jejích krás. Můžete tu nahlédnout do skleníků se vzácnými rostlinami, v parku se pokochat krásou známých i exotických dřevin a pak se nechat zlákat na prohlídku krás zdejší architektury. Kromě nezaměnitelného zámku […]

Stěhování patří k záležitostem, na které se někteří z našinců v některých případech těší a někdy se jich naopak obávají nebo přímo děsí. To záleží na mnoha věcech. Například na tom, jak daleko se stěhujeme, o kolik bude naše nové prostředí odlišné od toho dosavadního, co tímto přesunem získáme a co ztratíme. A tím, čeho se obávají nejednou […]