Muži, žijící v singlu, to mají v něčem jednoduché, a v něčem velmi náročné. Tentokrát nemáme na mysli úklid domácnosti, praní a žehlení prádla či přípravu pokrmů, spousta mužů umí perfektně vařit, mistrovsky, lépe než mnohé profesionální kuchařky. A zvládají vyprat prádlo naprosto skvěle, protože jakožto technické typy dobře chápou prací programy a umí odhadnout, jak se která tkanina zachová v pracím cyklu, jaký prací prášek je nejúčinnější a jakou nasadit aviváž či dokonce prací a avivážní prostředky ryze ekologické, na přírodní bázi.

automatická pračka

Pro mnoho mužů není problém mít domácnost doslova vypulírovanou a tak čistou, že toto nesvede ani profesionální úklidová firma. Mohlo by se tu servírovat jídlo na podlaze. Jenže co s tím, když jste sám, večery trávíte jen se svým džungarským křečkem nebo dvousetlitrovým akváriem?

vysněná dívka

A pak se stane, že potkáte zajímavou dívku a pozvete ji na večeři, nikoli do restaurace, ale k vám domů. Ta bude udiveně zírat, jaký jste skvělý kuchař, a bude se vás ptát, kdo vám tak perfektně uklidil byt. A ze zvědavosti potají nahlédne do skříně s oděvy a zjistí, že takto to neumí dát do pořádku ani mnohá pečlivá hospodyňka.

Zamilujete se do sebe, jenže jak jste dlouho sám, a příliš se v práci stresujete, vaše erekce vás zklamala, a je po sexu. Poradíme vám. Než se ohlížet po Viagře bez receptu, zkuste to jinak. Pořiďte si některý z více druhů Ženšenu, posílí váš testosteron, sníží výskyt stresových hormonů, navodí hormonální rovnováhu a zlepší i další tělesné funkce. Tyto bylinky dokonce dovedou pomáhat i při depresích a duševních potížích, takže vaše vysněná dívka zjistí, jaký jste moudrý, a jak si umíte poradit, namísto abyste coural po hospodách a zapíjel žal alkoholem.

A jaká bude nakonec pro vás odměna? Sladká! Konečně se dočkáte slastného (sladkého) orgasmu s překrásnou a láskyplnou ženou a budete jej chtít opakovat donekonečna.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

V dnešní době, kdy je doba taková uspěchaná a hodně rychlá, že lidé nemají třeba čas ani na odpočinek, tak je také hodně nemocí a také psychických problémů. Já sama jsem kdysi ještě trpěla na takové psychické problémy nebo syndrom vyhoření, kdy jsem pracovala jako barmanka a musím říct, že už mě ti lidé někdy […]

Když vypustíte děti do zahrady, aby si tam hrály třeba na pískovišti, budou tam zřejmě mít k dispozici lopatičku, kyblík a plastové formičky, z nichž mohou stavět různé tvary báboviček. Za půl hodiny je ale pravděpodobně hra přestane bavit, protože jim už nic jiného nenabídne. A toto je ta pravá chvíle převléknout se z pyžama […]

Všichni víme, že pokud máme na zahradě bazén, tak také samozřejmě musí být vždy pečlivě čistý, aby se v něm nehromadily různé choroboplodné zárodky, což není zdravé pro nikoho. Pokud tedy nechcete mít nějakou vyrážku, kterou jsem kdy jsem měla já z bazénu. Naštěstí to tedy nebylo z mého bazénu, jinak bych se asi zbláznila, […]