Docílit rovných zubů je dnes poměrně jednoduché a téměř samozřejmé. Díky spoustě variant si každý přijde na své. Ať už sháníte rovnátka pro dítě nebo pro sebe. Mladším dětem se často dávají rovnátka vyndavací. Většinou se můžeme setkat s klasickými fixními, no a pro ty, kteří touží po nápravě chrupu bez toho, aniž by byl aparát viditelný, existují také takzvaná neviditelná. Každý se může pyšnit zdravým a oslňujícím úsměvem.
Přemýšlíte-li o rovnátkách, navštivte petrortho.cz. Z široké nabídky zákroků si vybere skoro každý.Ortodontista s pacientem

Služby

  • Rovnání zubů
  • Nasazení barevných a neviditelných rovnátek
  • Tvarování zubního oblouku
  • Spolupráce s čelistními chirurgy
  • Příprava chrupu pro potřebný zákrok

Dívka s rovnátky

Před zahájením léčby

Po objednání následuje konzultace s hlavním lékařem, který posoudí, jak na tom váš chrup je a navrhne další postup. Dále nastupuje klinická prohlídka a po ní budou zhotoveny otisky. Součástí dokumentace je také rentgen.
V průběhu ortodontické léčby je zcela zásadní dodržovat pravidelnou péči. Kromě pravidelných prohlídek je proto důležité si zuby svědomitě čistit.
Trpíte-li závažnou vadou skusu, lékaři zde spolupracují s čelistními chirurgy. Pokud je tady zapotřebí chirurgický zákrok, postarají se o váš chrup. Na stránkách se můžete sami přesvědčit, díky fotografií pacientů před a po zákroku.
Pokud máte obavy kvůli věku, nezoufejte! Srovnat zuby lze v každém věku. Záleží zejména na jejich stavu a typu vady. Podle ní se také udává následná délka léčby, která průměrně trvá zhruba 2 roky.
Na závěr je nutno podotknout, že je třeba nezanedbávat preventivní péči a pravidelně navštěvovat svého zubaře. Ten, pokud je třeba nám může vhodnou léčbu doporučit. Zajímá-li vás více, neváhejte kontaktovat tuto ortodontickou ordinaci https://www.bozp.cz/aktuality/bezpecnost-prace-v-zubni-ordinaci/ a domluvte si schůzku. Nikdy není pozdě na to, dopřát si nádherný úsměv.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Občas mohou přerůst každému přes hlavu, ale pokud máte starosti s intimním vztahem, tak snad i zde se dá něco vylepšit. Není příjemné zažívat problémy s erekcí. Mnoho mužů si tak dělá zbytečné starosti. S tímto je totiž také velice často spojována erektilní dysfunkce: která vlastně znamená u mužů přetrvávající problémy při dosahování a udržení […]

Fazolový guláš, tradiční kuře na paprice, dršťková polévka, patizony na paprice, fazolové či masové karbanátky, krém z batátů s kokosovým mlékem, luštěninové pomazánky z cizrny, hermelínový salát, zelňačka, zapečené brambory, špagety s pálivou rajčatovou omáčkou, plněné žampiony, polévka z kapusty – to je jen krátký výčet jídel, která by bez mleté papriky neměla vůbec chutnou […]

Už delší dobu nepřemýšlíte nad něčím novým? Bytem nebo vlastním domečkem? Vždy jsou vám dveře otevřené. Funguje to tak samozřejmě i na poli finančním. · Obrovské bankovní společnosti mají miliardy, ale pomáhají lidem, když to lidé opravdu potřebují? Nad tím by zřejmě bylo dobré se zamyslet. Nebo to vidíte stejnýma očima jako my a říkáte […]