Docílit rovných zubů je dnes poměrně jednoduché a téměř samozřejmé. Díky spoustě variant si každý přijde na své. Ať už sháníte rovnátka pro dítě nebo pro sebe. Mladším dětem se často dávají rovnátka vyndavací. Většinou se můžeme setkat s klasickými fixními, no a pro ty, kteří touží po nápravě chrupu bez toho, aniž by byl aparát viditelný, existují také takzvaná neviditelná. Každý se může pyšnit zdravým a oslňujícím úsměvem.
Přemýšlíte-li o rovnátkách, navštivte petrortho.cz. Z široké nabídky zákroků si vybere skoro každý.Ortodontista s pacientem

Služby

  • Rovnání zubů
  • Nasazení barevných a neviditelných rovnátek
  • Tvarování zubního oblouku
  • Spolupráce s čelistními chirurgy
  • Příprava chrupu pro potřebný zákrok

Dívka s rovnátky

Před zahájením léčby

Po objednání následuje konzultace s hlavním lékařem, který posoudí, jak na tom váš chrup je a navrhne další postup. Dále nastupuje klinická prohlídka a po ní budou zhotoveny otisky. Součástí dokumentace je také rentgen.
V průběhu ortodontické léčby je zcela zásadní dodržovat pravidelnou péči. Kromě pravidelných prohlídek je proto důležité si zuby svědomitě čistit.
Trpíte-li závažnou vadou skusu, lékaři zde spolupracují s čelistními chirurgy. Pokud je tady zapotřebí chirurgický zákrok, postarají se o váš chrup. Na stránkách se můžete sami přesvědčit, díky fotografií pacientů před a po zákroku.
Pokud máte obavy kvůli věku, nezoufejte! Srovnat zuby lze v každém věku. Záleží zejména na jejich stavu a typu vady. Podle ní se také udává následná délka léčby, která průměrně trvá zhruba 2 roky.
Na závěr je nutno podotknout, že je třeba nezanedbávat preventivní péči a pravidelně navštěvovat svého zubaře. Ten, pokud je třeba nám může vhodnou léčbu doporučit. Zajímá-li vás více, neváhejte kontaktovat tuto ortodontickou ordinaci a domluvte si schůzku. Nikdy není pozdě na to, dopřát si nádherný úsměv.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Toužíte po žárovkách, které byste mohli využívat naprosto neomezeně, a přesto byste se nemuseli obávat vysokých výdajů za elektrickou energii? Pokud byste ocenili vysoký výkon a nízkou spotřebu, nabízí se LED žárovky. Tato moderní technologie pronikla do mnoha domácností i firem. Nabízí totiž všechno, co by si mohl typický uživatel přát. Je to zkrátka výhodná […]

Rádi sportujete, ovšem ve Vašem oblečení se necítíte dobře? Pak určitě zvolte kvalitní sportovní Craft oblečení, protože zde žádné problémy nehrozí. Sportovní oblečení Jak vybrat Při tomto typu oblečení není důležité jen vypadat dobře, ale i se v něm zároveň cítit dobře, a proto dbejte na pár zásadních věcí. Protože pokud je dodržíte, tak sportovní aktivita […]

Ne každý muž dbá na to, aby trávil hodiny ve fitku a vypracoval svoje svaly do podoby, kterou budou všichni obdivovat. Někteří mají rádi svoji pohodu, klid a také přírodu. Dokáží například velmi brzy ráno vstávat a vyrazit k vodě, aby se soustředěným pohledem na vodu a své rybářské náčiní, odreagovali od klasického denního shonu. Bonusem […]