Docílit rovných zubů je dnes poměrně jednoduché a téměř samozřejmé. Díky spoustě variant si každý přijde na své. Ať už sháníte rovnátka pro dítě nebo pro sebe. Mladším dětem se často dávají rovnátka vyndavací. Většinou se můžeme setkat s klasickými fixními, no a pro ty, kteří touží po nápravě chrupu bez toho, aniž by byl aparát viditelný, existují také takzvaná neviditelná. Každý se může pyšnit zdravým a oslňujícím úsměvem.
Přemýšlíte-li o rovnátkách, navštivte petrortho.cz. Z široké nabídky zákroků si vybere skoro každý.Ortodontista s pacientem

Služby

  • Rovnání zubů
  • Nasazení barevných a neviditelných rovnátek
  • Tvarování zubního oblouku
  • Spolupráce s čelistními chirurgy
  • Příprava chrupu pro potřebný zákrok

Dívka s rovnátky

Před zahájením léčby

Po objednání následuje konzultace s hlavním lékařem, který posoudí, jak na tom váš chrup je a navrhne další postup. Dále nastupuje klinická prohlídka a po ní budou zhotoveny otisky. Součástí dokumentace je také rentgen.
V průběhu ortodontické léčby je zcela zásadní dodržovat pravidelnou péči. Kromě pravidelných prohlídek je proto důležité si zuby svědomitě čistit.
Trpíte-li závažnou vadou skusu, lékaři zde spolupracují s čelistními chirurgy. Pokud je tady zapotřebí chirurgický zákrok, postarají se o váš chrup. Na stránkách se můžete sami přesvědčit, díky fotografií pacientů před a po zákroku.
Pokud máte obavy kvůli věku, nezoufejte! Srovnat zuby lze v každém věku. Záleží zejména na jejich stavu a typu vady. Podle ní se také udává následná délka léčby, která průměrně trvá zhruba 2 roky.
Na závěr je nutno podotknout, že je třeba nezanedbávat preventivní péči a pravidelně navštěvovat svého zubaře. Ten, pokud je třeba nám může vhodnou léčbu doporučit. Zajímá-li vás více, neváhejte kontaktovat tuto ortodontickou ordinaci https://www.bozp.cz/aktuality/bezpecnost-prace-v-zubni-ordinaci/ a domluvte si schůzku. Nikdy není pozdě na to, dopřát si nádherný úsměv.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Občas mohou přerůst každému přes hlavu, ale pokud máte starosti s intimním vztahem, tak snad i zde se dá něco vylepšit. Není příjemné zažívat problémy s erekcí. Mnoho mužů si tak dělá zbytečné starosti. S tímto je totiž také velice často spojována erektilní dysfunkce: která vlastně znamená u mužů přetrvávající problémy při dosahování a udržení […]

To vše zejména platí pro pleť, která je vystavena nejen tedy všem těmto změnám, ale k tomu dostává naloženo od škodlivin z ovzduší, prioritně tedy smogu. Dále samozřejmě není výjimkou, že v tomto věku často dochází kontaktu se zakouřeným prostředím. Není výjimkou, že se poprvé slečny setkávají s alkoholem a také samozřejmě stresem a naopak […]

Jak se ve světě vonných svíček orientovat? Trochu vám pomůžeme. Svíčka je produktem, který nás provází již několik tisíc let. Staří Egypťané je používali již 3000 let před naším letopočtem. Svíčky vyráběli tak, že stočili kus plátna, napustili ho máslem nebo olejem a ovázali ho dalším kusem tkaniny. Dnes se svíčky více než ke svícení […]