I když má mít každý člověk ze své práce náležitý prospěch, i když by měl mít za dobrou práci dobrou výplatu, nejednou tomu tak není. Nejednou se někdo takový třeba i ze všech sil snaží, jenže nakonec z toho, co si vydělá, nedokáže vyžít, případně si dokonce nevydělá vůbec nic. A typickým úkazem tohoto je nejednou situace soukromých podnikatelů, kteří jsou svého štěstí strůjci a kteří skutečně nemají žádné záruky toho, že dostanou za svoje výkony tolik, kolik potřebují, a to i kdyby pracovali sebelépe a sebeusilovněji.

Podnikatelům prostě někdy štěstí nepřeje. A i na ty nejschopnější z nich tak mohou dolehnout klidně i zcela nezvládnutelné těžkosti, jež s sebou přinášejí i nedostatek peněz. Což je ale krajně nežádoucí, protože dotyční musí stejně jako všichni ostatní z něčeho žít a navrch musí ještě platit chod svých firem, který také něco stojí, a to určitě nemálo.

dva dolary

Je tedy zřejmé, že se podnikatelé mohou dostat do finanční tísně, jakkoliv je tato nežádoucí. A že ji musí nevyhnutelně nějak vyřešit a potřebné finance si někde sehnat.

Jenže peníze se jen tak někde nezískají. A to ani v případě, že se někdo z podobných soukromníků obrátí na některou banku se žádostí o půjčku. Protože půjčky se sice nabízejí, ale neposkytují se automaticky. Ty si musí každý nejprve zasloužit.

A jak si zasluhují půjčky podnikatelé? Obvykle tak, že doloží dost vysoké příjmy, čisté registry dlužníků a další nesporné přednosti, jež se po nich v bankách požadují.

indické peníze

A když to tito nezvládnou? Pak pomáhá aspoň nebankovní hypotéka pro podnikatele, na kterou mohou dosáhnout i ti, kteří nejsou z pohledu bank bonitní.

U nebankovní hypotéky stačí dát do zástavy nemovitost, a dokáže-li žadatel získanou půjčku i splácet, má vystaráno. Dostane to, co potřebuje, klidně i velké peníze, a s těmi už se těžké časy lehce překlenou.

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Management je mechanismus řízení, který provádějí řídící pracovníci (=manažeři) na různých úrovních řízení. Řízení znamená cílevědomé usměrňování prvků a činnosti v daném systému tak, aby bylo dosaženo předem stanovených úkolů. ÚROVNĚ ŘÍZENÍ a) základní – řídící pracovník na nejnižší úrovni, např. mistr na dílně, zabývají se operativním řízením […]

Spousta lidí se v dnešní době potýká s finančními problémy a to ať už vlastní vinou nebo jen díky nevědomosti. Komukoliv z Vás se může stát, že se dostane do situace, kdy potřebuje vyřešit nějaký nastalý finanční problém. První, co většinu lidí napadne v případě, že potřebují půjčit peníze, je banka. Bohužel, ale vyřízení úvěru […]

Rozbil se vám větší spotřebič jako je lednička nebo je třeba dát auto do servisu, ale nemáte dost peněz, banka vám nechce půjčit? My vám nabízíme přímou a rovnou americkou hypotéku, není třeba nám dokládat vaše příjmy, ani nepotřebujeme vědět, na co peníze potřebujete. Stačí zastavit nemovitost. Abyste věděli, kolik peněz vám můžeme půjčit, je […]