Jak to provést? Jednoduše! Ať jste roztomilý mladý páreček nebo už starší dospělí, třeba manželé po dvaceti letech, vždy si můžete dopřát krásný a velice vzrušující zážitek formou erotické masáže.
muž
Některé partnerky tyto praktiky dokonce tolerují u svých partnerů nebo jim je doporučují. Nejde totiž v žádném případě o podvádění partnerky a ty ženy, které jsou chytré a shovívavé to moc dobře vědí, a proto to tolerují nebo často dávají svým partnerům poukazy jako dárky či je navádějí, aby si šli také trochu užít toho vzrušení.
Muži to totiž zkrátka potřebují. Partnerky, které nejsou tolik žárlivé, to normálně snesou, takže všechno záleží jenom na vaší domluvě. Ovšem pokud muži dopřejete tento zážitek, tak vás zkrátka bude bezmezně milovat. Mají trochu jiné myšlení než ženy a často mají i odlišné názory a jistě v tomto také, takže pokud nějaký muž po tomto touží, tak mu neodepírejte jeho touhu.
Nezkrotné zvíře:
 – některé ženy, které zde pracují, jsou jako něžná, malá zvířátka, která se promění v přepychové šelmy, jež vás budou hladit a také masírovat po celém vašem těle.
– speciální je nuru masáž, která se provádí tělem dané profesionálky. Ta vás bude objímat svým celým tělem. Takzvaně tělo na tělo pomocí nuru gelu, který je typický pro tento druh služby. Jistě v tomto ohledu zažijete něco nového a zcela neobvyklého.
– vyberte si ze široké nabídky, žen, které jsou pro vás denně přichystané. Můžete mít jakoukoliv!
– ceny jsou velice příznivé a doplňkové služby také nejsou problémem. Záleží jenom na ženě, která vás bude obsluhovat.
– objevte v sobě to nezkrotné zvíře a užijte si do sytosti tento vzrušující zážitek, který končí krásným vyvrcholením.
pár

– součástí je vždy sprcha s danou partnerkou či vířivá vana. Luxusní zázemí poskytujeme pro jakéhokoliv hosta.
– diskrétní zóna, kde se nemusíte o nic bát. Stačí přijít! 

regumis.cz | cicirka@seznam.cz

Related Posts

Krásných dekorací není doma nikdy dost. Nicméně pokud chcete svému interiéru dodat punc originality a osobitosti a vyzdobit jej opravdu něčím povedeným, pak sáhněte po vánočních dekoracích od firmy Selvintech s.r.o, které vás v tomto ohledu zaručeně nezklamou. Jedná se o poctivou ruční práci místních lidí, jež navazuje na starou českou tradici výroby vánočních ozdob z korálků. […]

Potřebujete přepravit pár kousků nábytku či převézt novu lednici či sporák a nechcete tuto činnost svěřovat nějaké přepravní společnosti? Chcete se o převoz postarat sami, ale nemáte dostatečné velký automobil, abyste tam takový náklad vtěsnali? Nebo si nechcete poškodit svůj vůz a jet vícekrát, když byste s větším vozem mohli jet pouze jednou? Tak to pro […]

Také vás zajímá, co je poppers? Kde se dá koupit, kolik stojí a zdali je legální? Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy. Poppers je erotické aroma, které se oficiálně prodává jako čistič na kůži. Kromě tohoto praktického využití má však účinky afrodiziaka. Jeho koupě je naprosto v souladu se zákonem. Nemusíte se obávat, že kupujete […]